Ново
2 компјутери - чиста датотека со датотеки чиста пластична хартија организатор Транспарентна пластична кутија за кутии за хартија за заштита на хартија за хартија О

2 компјутери - чиста датотека со датотеки чиста пластична хартија организатор Транспарентна пластична кутија за кутии за хартија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудови и да патувате со вас. Заклучоците ја прават кутијата лесна за отворање и затворање, тие ги чуваат вашите предмети безбедни. 【Висок квалитет дизајн】 Пластичен организатор е изработен од врвен PP материјал, кој е нетоксичен и без мирис. 【Широк спектар на употреба】 Совршен за складирање на трудови, документи , датотеки дури и книги, направени сите работи се добро организирани. 【Пакетот вклучува】 2 пакет Clear A4 File Box, Material PP Material, BPF бесплатно, со еколошки. Премногу трудови и документи треба да ги чувате? Секогаш не можете да ги најдете вашите датотеки Оваа пластична кутии можат да ви помогнат да ги задржите сите ваши трудови добро организирани. Производ Опис : Димензии : Големината на кутијата е 12'''l x 8.8 "W x 0,9'''h, доволно за да ги чувате вашите трудови и да патувате со вас.snap -Изложен LATCHE : 2 Snap-Tight Latches го прават кутијата лесна за отворање и затворање, тие ги чуваат вашите предмети безбедни. Дизајн на висок квалитет : пластичен организатор е изработен од врвен PP материјал, кој е нетоксичен, без мирис. Спецификации : Големина на кутијата- 12'''l x 8.8 "W x 2.3''HColor : Clear Material : PP Plastic Applications : Може да се користи за складирање на трудови, документи, датотеки дури и книги, направени сите работи се добро организирани. Пакетот содржи : 2 * чиста датотека A4 Кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело...

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ")...

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо...

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Са�

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Scroll