Ново
Рамки од пост Глиц јаглен со слика на слика со сина монтажа 30 x 20 Големина на слика А2 пластично стакло

Рамки од пост Глиц јаглен со слика на слика со сина монтажа 30 x 20 Големина на слика А2 пластично стакло

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1280.00

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2. Пластично стакло/стирен, изгледа точно како стакло и пристигнува во совршена состојба со заштитен филм од обете страни. Образецот на рамката е направена од рециклирана екструдирана пластика и мери ширина 24мм и длабочина од 12 мм. Производство на Велика Британија. Монтажата е исечена од наклон и е направена од табла со бело јадро. Ова обликување на глиц е произведено со највисок квалитет во нашата фабрика во Велика Британија. Оваа рамка е направена од екструдирана пластика завршена во прекрасен пенлив ефект. Сите наши рамки доаѓаат комплетно пластично стакло и табла за поддршка на MDF. Прикажаната големина е отвор и целокупната големина на монтирање, а не целокупната големина на рамката. Монтажата е исечена од висококвалитетна табла на бело јадро. Отворот е пресечен 3мм помал од големината прикажана, така што рабовите на сликата што се врамува не се изложени. Рамките можат да висат или да застанат, портрет или пејзаж, големини на рамки 16 x 12 и погоре се само за виси. Секоја рамка е индивидуално намалена завиткана за да се обезбеди дека пристигнува во совршена состојба.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Scroll