Ново
Насмевка Прилагодено Ѓердан Со Слика Внатре Кука Јамка Бакар Издржливи Плетење Шалови Плетење Ѓердан Синџир За Жени

Насмевка Прилагодено Ѓердан Со Слика Внатре Кука Јамка Бакар Издржливи Плетење Шалови Плетење Ѓердан Синџир За Жени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 195.20

Увезени. Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар. Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Водење Предиво И Можете Да Го Носите На Левата Или Десната Рака.Малку Отворениот Дизајн На Прстенот На Овој Прстен Овозможува Вашиот Прст Лесно Да Се Лизне Во Прстенот. Користете Гроздобер Сребрен Бакар , Врежани И Месинг Вински Садови за Правење Прстени. Функција : Овој Прстен Нема, Има Прилагодливи Функции И Е Издржлив. Способни Да Го Поправат Предивото, Овозможувајќи Ви Да Плетете Побрзо. Услуга : Жал Ни Е, Ако Тоа Е Вештачки Оштетени, Ние Не Ќе Или Размена На Стоки. Големина : 2СМ/ 0,78 Во Приврзоци За Мажи Ѕвезда Ѓердан За Жени Мајка Ќерка Ѓердани Правоаголник Приврзок Ѓердан Приврзок Почетен Ѓердан Круг Долг Ѓердан Ѓердан Со Камења Пепел Ѓердан Женски Дијамантски Ѓердан Обични Ѓердани за Жени. Прилагодено Ѓердан со Слика внатре Кука Јамка Бакар Трајни Плетење Шалови Плетење Ѓердан Синџир За Жени Девојкикарактеристика : серпентина е малку отворена за да се олесни лизгањето на предивото внатре и надвор. Нема повеќе плускавци на fingers.No подолго го согорува предивото. Поправете го предивото на место за побрзо плетење или капчиња.Помага да се одржи конзистентна напнатост на предивото.Материјал : Рачно изработени Со старомодни бакарни материјали опремени со животната средина .Применлива Сезона : Сите Сезоникористете : Плетење, Плетење Шалови,Плетена Капа,Љубител На Плетење, Ткаени Шаловина Моделот На Производот : Стил На Лебед.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле Матери

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Голем капацитет 12 кабинет за чевли за оддели Долниот слој може да биде уверен да ги сака чизмите...

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

【Димензии】 Големината на кутијата е 11''l x 8 "w x 0,59''h (30cm*21cm*1,5см), доволно за да ги зачувате вашите трудов�

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печате

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно 3,5 "" 3,5 инчен TF

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

Scroll