Ново
JF-XUAN кружна пила за пила Saw Saw Blade , 10PCS 16-40мм Диск за сечење на дијамантски дискови Постави мини вежби отсечени од тркалото на сечилото за сечилото, компатибилно со а?

JF-XUAN кружна пила за пила Saw Saw Blade , 10PCS 16-40мм Диск за сечење на дијамантски дискови Постави мини вежби отсечени

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали. Оптичко стакло, керамика, ферити, скапоцени камења како што се цилиндрична и рамна обработка. Исто така, компатибилен со електролиза кои мелеат производи од карбид. 100% квалитет. Вметнува челик со голема брзина овозможува прецизно, брзо и точно сечење. Метали кои се компатибилни со меко дрво, пластика, фиберглас, бакар, алуминиум и тенки метали. Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали. Оптичко стакло, керамика, ферити, скапоцени камења како што се цилиндрична и рамна обработка. Исто така, компатибилен со електролиза кои мелеат производи од карбид. 100% квалитет. Вметнува челик со голема брзина овозможува прецизно, брзо и точно сечење. Метали кои се компатибилни со меко дрво, пластика, фиберглас, бакар, алуминиум и тенки метали. Неопходна алатка компатибилна со резба работа. Бидејќи рачните мерења овозможуваат разлика од 0,1-0,5 инчи. (1 инч = 2,54 см) мелење (влажно и суво) со притискање на легура во прав, остар, без чипс, долг живот, абење, абење Отпорност и одлична отпорност на влијание, имајќи мала, висока острина, итн. Спецификации : Материјал : Алуминиумски дијаметар : 3 MMHandle Должина : 35mmsize и количина : 1 x D16 mm1 x D18 mm2 x d20 mm2 x d22 mm2 mm2 x d25 mm1 x d30 mm1 x Вклучен D40 Mmpackage : 1 Set (10 парчиња) X Cutting Discdear клиенти, има толку многу производи во оваа продавница, можете да ги изберете вашите омилени производи овде. Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме, ве молиме Контактирајте нè на време.

За стоката

Слична стока во категоријата

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Scroll