Ново
Модели на авиони 1:72 Поставете за Втората светска војна Фоккер Д -р Ред Барон Триплан модел Модел на модел Колектори на модел и хобисти графички приказ

Модели на авиони 1:72 Поставете за Втората светска војна Фоккер Д -р Ред Барон Триплан модел Модел на модел Колектори на модел

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата. Бојата без прашина нема зрнеста чувство на целото тело и има посилно чувство за реалност. Стилот е јасен, бојата е полна, а бојата нема да згасне по долгорочна употреба. Се чувствува добро без тешко чувство и има добра стабилност. Изгледа многу убаво кога се прикажува на бирото. Изработено со генијалност, го покажува вкусот. Тоа е избор на колекција и додава забава во вашиот секојдневен живот. Тој е намален според вистинскиот авион и деталите се реални. Достоен е за собирање и комеморација. Моделот е изработен од легура на телото што е лесно да се фрли и има добра стабилност со пластична заграда. Пропелерот е изработен од трајна и лесна пластика со висока верност. Став за услугата : Ние сме збирка продавачи со најразлични модели, различни спецификации на модели, можат да ви овозможат да влезете во друг модел прекрасен свет, ако сте iousубопитни за нашите производи или имате прашања, ве молиме контактирајте со нас навремено, Имаме 24-часовна ексклузивна услуга, за да ви донесеме различно искуство за купување. Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата. Бојата без прашина нема зрнеста чувство на целото тело и има посилно чувство за реалност. Стилот е јасен, бојата е полна, а бојата нема да згасне по долгорочна употреба. Се чувствува добро без тешко чувство и има добра стабилност. Изгледа многу убаво кога се прикажува на бирото. Изработено со генијалност, го покажува вкусот. Тоа е избор на колекција и додава забава во вашиот секојдневен живот. Тој е намален според вистинскиот авион и деталите се реални. Достоен е за собирање и комеморација. Моделот е изработен од легура на телото што е лесно да се фрли и има добра стабилност со пластична заграда. Пропелерот е изработен од трајна и лесна пластика со висока верност. Став за услугата : Ние сме збирка продавачи со најразлични модели, различни спецификации на модели, можат да ви овозможат да влезете во друг модел прекрасен свет, ако сте iousубопитни за нашите производи или имате прашања, ве молиме контактирајте со нас навремено, Имаме 24-часовна ексклузивна услуга, за да ви донесеме различно искуство за купување. Опис : Состојба : 100% весник : 1 : 172 Color : As Shight Showfery : Легура + пластика + гума на функција : пропелерот може да се ротира пакет : 1 парчиња Моделноте : без батерија !!! поради рачно мерење, ве молиме дозволете 1-3мм мерење девијација.Due На различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на фотографијата. олицетворение на модел авион. Одличен подарок за вашето дете или пријател.

За стоката

Слична стока во категоријата

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL ● Доб

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања Нава�

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу) �

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Scroll