Ново
Баба 2 метри зелена боја со форма за заштита на деца за заштита на агол мултифункционален чувар на бебиња за безбедност на бебиња Edge & ќош чувари цврсти агол форма си

Баба 2 метри зелена боја со форма за заштита на деца за заштита на агол мултифункционален чувар на бебиња за безбедност на бебиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца. Со леплива лента, лесен за инсталирање. Флексибилно и не лизгање, лесно е да се замени и инсталира. Без прашина, нетоксичен, без мирис, безбеден и еколошки. Може да се користи во острата површина или работ на мебел, агли и домашни уреди за да се спречи детето да се повреди од тврд раб. Големина : Должината е 2м, ширина е 8 см, дебела е 0,8 см. (2м за секоја лента.1 сет вклучени 1 бар и 1 лента.). Вклучен пакет : 1 парче (2 метри). Есенцијална за безбедност на бебиња и деца. Со леплива лента, лесен за инсталирање. Флексибилно и не лизгање, лесно е да се замени и инсталира. Без прашина, нетоксичен, без мирис, безбеден и еколошки. Може да се користи во острата површина или работ на мебел, агли и домашни уреди за да се спречи детето да се повреди од тврд раб. Големина : Должината е 2м, ширина е 8 см, дебела е 0,8 см. (2м за секоја лента.1 сет вклучени 1 бар и 1 лента.). Вклучен пакет : 1 парче (2 метри).

За стоката

Слична стока во категоријата

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см...

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен Ед

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Scroll