Ново
Axwerb Professional 2PCS 3M 48T временски услови за тајминг, роди 8/10/12/12.7/14/110/111/17/19/10М СТЕПЕРСКИ МОТОРНА МУРЦИЈА 11мм ширина Алуминиумска макара тркала

Axwerb Professional 2PCS 3M 48T временски услови за тајминг, роди 8/10/12/12.7/14/110/111/17/19/10М СТЕПЕРСКИ МОТОРНА МУРЦИЈА

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 500.96

Име на производот : 3М-48Т-АФ-макара за тајминг. За ширина на ременот : 10мм. Внатрешен дијаметар : 8/10/12/12.7/14/15/16/17/19/20мм. Материјал : Алуминиумска легура. Пакет : 3М-48Т-АФ-макара за тајминг*2 парчиња, m5screw*4pcs. Име на производот : 3 M-48 T-AF Timing Mickleyteeth Број : 48 TTeeth Pitch : 3mmbelt Ширина : 10 MMinner Bore Dialmeter : 8/10/12/12.7/14/110/117/19/20 MMTotal Висина : 15mmsmmscreps : 2xm5matery : алуминиумска легура : 3М-48Т-АФ-макара за тајминг*2 парчиња, M5 Screw*4pcs.

За стоката

Слична стока во категоријата

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога...

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Scroll