Ново
Преносна кутија за пилули за патувања водоотпорни прибор за складирање на мини лекови сина алуминиумска таблета таблета таблета кутија за складирање на пилули ку?

Преносна кутија за пилули за патувања водоотпорни прибор за складирање на мини лекови сина алуминиумска таблета таблета таблета

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 899.20

【Мулти-функција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така може да ги задржи вашите итни пари блиску додека патувате, како и да ги чувате вашите белешки, ушите, чепкалките за заби, зачините или што било друго што сакате. да се скрие и заштити. Направено од висококвалитетен алуминиум. Повеќе начини за носење : може лесно да се прикачи на клучните прстени, чанти, торби за голф, јамки на ременот или да се користат како патент за влечење за јакни или јакни. [Квалитетен материјал] : Нашите кутии за пилули се изработени од алуминиум, трајни и силни, со добра изработка; Тие можат да се користат долго време заради високиот квалитет на материјалите и исклучителната изработка. Можете да ја земете оваа мала кутија за пилули со себе насекаде. Спецификација : Опис : Никогаш не дозволувајте си себе си или вашата сакана да се најдат без нивни лекови кога им се потребни. Овој мал, симпатичен и стилски држач за пилули може да ви помогне да го решите овој проблем. Можете да го земете овој мал држач за пилули каде и да одите и што и да правите. Може лесно да се исече на ланци на клучеви, чанти, торби за голф, јамки за појас или да се користат како патент за влечење за палтото или јакна. Овој водоотпорен носител, исто така, прави одлично место за вашите деца да ги носат информациите за неговата лична карта и лекови. Тие нема да ги постават информациите, тогаш кога ќе им требаат за да се вратат дома безбедно. Оваа кутија за пилули работи многу добро во водни паркови, патувања за риболов, возење велосипед и кампување. Карактеристики : Изработено од висококвалитетен алуминиум. Производска површина анодична оксидација, водоотпорна отпорна на абење и затегнување на воздухот. Скријте може да се залепи, запечатува и водоотпорна, внатре многу чиста, може да спакува апчиња за итни случаи, најчесто користени таблети, користени или висат, удобна употреба никогаш Дозволете си или вашата сакана да се најдат без нивни лекови кога им се потребни. Можете да го земете овој мал држач за пилули каде и да одите и што и да правите. Може да се исечете лесно на ланци на клучеви, чанти, торби за голф, јамки за појас или да се користат како патент за влечење за палтото или јакна. Доаѓа со приврзок за клучеви, може да се прикачи на вашата торба или појас. Список на пакети : 1 x кутија за пилули со алуминиум со приврзок.

За стоката

Description:
Never let yourself or your beloved one find themselves without their medication when they need them. This little, cute and stylish pill holder can help you solve this problem. You can take this little pill holder wherever you go and whatever you do. It can be clipped easily to key chains, handbags, golf bags, belt loops or used as a zipper pull for your coat or jacket. This Waterproof holder also makes a great place for your kids to carry his/her ID and medication information. They will not misplace the information then when they need it to get home safely. This pill box works very well in water parks, fishing trips, bike riding and camping. :
Features:
Made of high quality aluminum.:
Product surface anodic oxidation, waterproof wear-resisting and air tight.:
Cover can screw up, sealing and waterproofing, inside very clean, can pack emergency pills, Commonly used tablets, used or hang, convenient use Never let yourself or your beloved one find themselves without their medication when they need them. :
You can take this little pill holder wherever you go and whatever you do.:
It can be clipped easily to key chains, handbags, golf bags, belt loops or used as a zipper pull for your coat or jacket. Comes with keychain, can attach on your bag or belt.:
Pill shaped, cute and stylish.:
Perfect to store pills or small item.:
Package List:
1 x Aluminum Pill Box with Keychain:

Слична стока во категоријата

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм...

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага...

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката Менс худ

Scroll