Ново
Widia GTD 14847 5353 Tap, Chat Chamfer, десното пресекување, 4 флејти, M14 x 2, HSS, неоткриен

Widia GTD 14847 5353 Tap, Chat Chamfer, десното пресекување, 4 флејти, M14 x 2, HSS, неоткриен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 498.56

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки. Повеќе опции за chamfer. Може да се користи во општа машинерија или апликации за прислушување на ЦПУ. Чувајте чипови во нивните флејти за време на навој, што го штити работното парче. Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки. Повеќе опции за chamfer. Може да се користи во општа машинерија или апликации за прислушување на ЦПУ. Чувајте чипови во нивните флејти за време на навој, што го штити работното парче. Taps Widia-GTD 5353 серии нудат широк спектар на опции за прислушување преку и слепи дупки низ повеќе типови на материјали. За клиенти кои машина машина и продавници за одржување.

За стоката

Слична стока во категоријата

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Scroll