Ново
Widia GTD 14847 5353 Tap, Chat Chamfer, десното пресекување, 4 флејти, M14 x 2, HSS, неоткриен

Widia GTD 14847 5353 Tap, Chat Chamfer, десното пресекување, 4 флејти, M14 x 2, HSS, неоткриен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 498.56

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки. Повеќе опции за chamfer. Може да се користи во општа машинерија или апликации за прислушување на ЦПУ. Чувајте чипови во нивните флејти за време на навој, што го штити работното парче. Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки. Повеќе опции за chamfer. Може да се користи во општа машинерија или апликации за прислушување на ЦПУ. Чувајте чипови во нивните флејти за време на навој, што го штити работното парче. Taps Widia-GTD 5353 серии нудат широк спектар на опции за прислушување преку и слепи дупки низ повеќе типови на материјали. За клиенти кои машина машина и продавници за одржување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Са�

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Scroll