Ново
CGSignLab | „Продажба на двор -Наутични бранови“ отпорни на ветер на отворено винил банер | 8'x2 '

CGSignLab | „Продажба на двор -Наутични бранови“ отпорни на ветер на отворено винил банер | 8'x2 '

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Изграден во САД. Печатено на 9oz. Мрежна винил. Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Достапно со рабови и громити. Изграден во САД. Печатено на 9oz. Мрежна винил. Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Достапно со рабови и громити. Трајни, прифатливи транспаренти за мрежи го промовираат вашиот бизнис, настани, производи и услуги каде било, во секое време. Банерите за мрежи се дизајнирани првенствено за употреба на отворено и се специјално дизајнирани за да му овозможат на ветерот да го разнесе знакот за да се минимизира отпорот на ветерот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Надворешен клуч за повеќето големини за позитивен погон и поголеми можности за носење вртежен момент...

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење Мулти Опции, пронајдете ја соодветнат�

Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБкабелот Автоматски препознаен од оперативниот сист�

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

●Стил На телото_ Големина На Машкиот Лакт : 1 / 2" Цевка од х 1 / 2 " нпт Нишка Директно притискање во поврзува

Asurion.com или по телефон Ние ќе ви испратиме еподарок картичка за куповната цена на вашиот покриен произво�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Голем капацитет 12 кабинет за чевли за оддели Долниот слој може да биде уверен да ги сака чизмите Овој ка�

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ● Секоја футрола за пилули е изработена од висококвалитетни житни влакна

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

: 2.4 Г Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски Системски Јазици :

100% Стп Кожа Надворешноста е изработена од мазна стп кожа, а внатрешноста е мека фланелен Со две дарежлив

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

Голем Капацитет : 10 мачки кофа со ориз со голем капацитет, за да ги задоволат вашите дневни потреби...

Лесно За Отворање : наградуван дизајн, со задоволувачки пролетен отворен дизајн, потребно е само помалк�

Scroll