Ново
Rting 3-1/4 '' 82mm Tunfsten Carbide Protable Planer Nifer Blades Замена за повеќето рачни планери, сребро, 82x5.5x1.1

Rting 3-1/4 '' 82mm Tunfsten Carbide Protable Planer Nifer Blades Замена за повеќето рачни планери, сребро, 82x5.5x1.1

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати. Големина : 82x5.5x1.1mm. Најтешко, најтрајно 3-1/4 инчен планер на сечилото на располагање трае до 30% подолго од стандардните лопати од карбид на волфрам, 10% поостри од стандардните сечила на карбид. Реверзибилниот дизајн го удвојува животниот век на секое сечило. Пакет 10 пакет, пакување со пластични куќи. Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати. Големина : 82x5.5x1.1mm. Најтешко, најтрајно 3-1/4 инчен планер на сечилото на располагање трае до 30% подолго од стандардните лопати од карбид на волфрам, 10% поостри од стандардните сечила на карбид. Реверзибилниот дизајн го удвојува животниот век на секое сечило. Пакет 10 пакет, пакување со пластични куќи. 3-1/4 "82mmx5.5mmx1.2mm преносни планери за замена на планерите за Makita, Bosch, Dewalt, Black & Decker, Ryobi и други планови за планер од 3-1/4 инчи : 10 пакувајте ги лошите се реновибилни и расположливи. За материјалот за сечилото : за материјалот за сечилото : 65 MN, HSS (челик со голема брзина), TCT (Tungsten Carbide) Погоден популарен планер од 3-1/4 инчи : Makita : D-46246, D-16966, 793322-22, 1001, 1100, 1125, 1125 B, 1911, 1900 B, 1901, 1902, 1923 B, M102, MI900 Replacement For De Walt Planer Models - DW677, DW678 K, DW680, KW713, DW678, DW678 EK, DW680 K D26500, D26501,273794, 372105-01 Freud : FE82 Ryobi : P20 SBK SKIL : 1560-1 Black & Decker : 7696 Bosch Planer Models - PHO2-82, PHO3-82, PHO3-82 B, PHO100, PHO150, PHO200, PH300, PHO15-82, PHO25-82, PHO30-82, 1592-9, GHO282, GHO31-82, GHO36 -82c. 1593, 1560, 1594, 1594, 3272, 3272a, B1760, B1750, 53518, 53514, 3365, 3258 занаетчија : 17370, 26729 AEG Planer Model -82, EH800, EH450. Драпер Планер модел - P882 Felisatti Planer Model - TP282 Haffner Planer Model - FH224 Hitachi Planer Models - P20 V, P20 SA. F20 A Holz -Her Planer Models - 2321, 2321 -S, 2322, 2223 (ново), 2121, 2330. Mofell Planer Models - EHU82, MHU82, MHU82 S, MHU82 D. Модели на Metabo Planer - Expert 4382, HO0882, HO8382. Модел на планер на Nutool - NPT82 Perles Planer Model - SK82 A Porter Cable : 367, 9125, 696598 Peugeot Planer Models - RA82 CS, RA400, RA3/82. Модели на Skil Planer - 92 H, 94 H, 95 H, 96 H, 97 H., 2608635341, 2610394635, 2608635350, 2608635405 Ryobi Planer Models - L282, L -1835, L180. Волк/Канго - 8108 и 3-1/4 "Многу други. Пакет од 10 парчиња од 82 мм долги реверзибилни, планерни лопати за да се вклопат во табелата и рачно држените, преносни планери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Scroll