Ново
Божиќни украси за домати Смешни храна овошје украси за новогодишни керамички круг Персонализирани Божиќни украси 2022 КОНДЕНСКИ КОНДИСКИ ДЕЦЕР, 3 инчи

Божиќни украси за домати Смешни храна овошје украси за новогодишни керамички круг Персонализирани Божиќни украси 2022 КОНДЕНСКИ

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1019.20

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлични да висат на вашите дрвја или да подарите како подароци за карантин. Широка апликација : Може лесно да се обеси елката, на прозорецот, на вратата, дури и на училишни кеси, облека, ставање на Божиќни чорапи како подароци, сè додека сакате. Прави незаборавен подарок за секој во вашиот живот, бидејќи ова навистина беше една година да се сеќаваме на сите нас. Тој е многу погоден за вашето семејство, родители, пријатели, loversубовници, колеги, итн. По услугата за продажба : Ние сме посветени на подобрување на вашето искуство за купување, доколку имате какви било прашања, можете да не контактирате со нас за прв пат, ние ќе ви обезбедиме внимателна услуга. Тоа е совршен подарок од комеморативно значење и секој што ќе ја добие оваа декорација ќе остави меморија. Исто така, може да се користи како декорација за домови, трговски центри, клубови, училишта, ресторани и каде било, овие божиќни украси мора да ви донесат различни изненадувања. Користете го како канцелариска забава или која било друга размена на подароци. Може да се обеси на елката, на прозорецот, на вратата, ходниците, дневните простории, спалните соби, скалите, каминот, околу банистер, дури и на училишни кеси, облека, колку Како што сакате вклучен пакет : Орнамент 1xchristmas и виси јаже, Божиќниот украс е совршен подарок за секого. Прави незаборавен подарок за секој во вашиот живот, бидејќи ова навистина беше една година да се сеќаваме на сите нас. Тоа е совршен подарок од комеморативно значење и секој што ќе ја добие оваа декорација ќе остави меморија. На важен момент за изразување на вашата loveубов и благодарност, тоа ќе трае со рекордна loveубов и сеќавања за ти Тоа не е само посебен Божиќен подарок, туку е и за засекогаш. Спомените од 2022 : 2022 година дефинитивно ќе бидат година да се запамети! Овој Божиќен украс го сумира сето она што го споделивме оваа година со доживеајќи глобална пандемија. ,, дедо, пријател, сопружник, сопруг, сопруга, дечко, девојка, мајка, татко, свекрва, соработник или некој. Спомените од 2022 : 2022 година дефинитивно ќе бидат година да се запамети! Овој Божиќен украс го сумира сето она што го споделивме оваа година со доживеајќи глобална пандемија. Уникатен дизајн : Нашите украси се направени со 3 инчи висококвалитетна керамика, површината има грануларна текстура (докажана за гребење); Две странично печатење, вклучувајќи го и висечкото јаже. Детали за производот : Материјал : Керамичка Големина : 8cm/3inch во дијаметар Нашите украси на дрвјата се печатат преку процес на сублимација на висока топлина. Сликата е постојана и отпечатена од две страни. Исто така, може да се користи како декорација за домови, трговски центри, клубови, училишта, ресторани и каде било, овие божиќни украси мора да ви донесат различни изненадувања.Уникатен дизајн : Нашите украси се направени со 3 инчи висококвалитетна керамика, површината има грануларна текстура (докажана за гребење); Две странично печатење, вклучувајќи го и висечкото јаже. Тој е многу погоден за вашето семејство, родители, пријатели, loversубовници, колеги, итн. Ние живееме преку историјата. Најдобар подарок : Овој украс е најдобриот подарок за некој на Божиќ, Денот на вineубените, свадбата, годишнината или кој било друг незаборавен ден. Оваа година помина една година како никој друг.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ")...

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566 Плат�

Scroll