Ново
AEXIT 30 ом фиксни отпорници +/- 5% 25W розово злато тон алуминиум сместен жички отпорници единечни отпорници 3 парчиња

AEXIT 30 ом фиксни отпорници +/- 5% 25W розово злато тон алуминиум сместен жички отпорници единечни отпорници 3 парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 151.84

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпорник. Main Body Size : 27 x 15 x 15mm/1.06"x0.59"x0.59"(L*W*H); Color : Rose Gold Tone, Silver. Resistance : 30 Ohm (+/- 5%); Power : 25 W. Главен материјал : метал, алуминиум, пластика. Тежина : 41g. Овој отпорник дизајниран со алуминиумски случај со розово златен тон, моќност од 25 вати и отпор од 30 ом. или топлински мијалник за поголема дисипација на топлина. Стабилна изведба, широка отпорност, мала големина, висока работна температура и висок крајниот напон.

За стоката

Слична стока во категоријата

Shank Dia : 6mm (приближно 1 / 8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

100% полиестер Затворање на тока Само миење на рацете Тоа е она што го правам рибам и знам дека работите за

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен Про�

Изграден во САД Печатено на 9oz Мрежна винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

●40а Брзо Полнење●Пренослив полнач за НИВО 2 ЕВ, 40а 220в240В домашна употреба или надворешна употреба 8,8 KW (m

Глиц јаглен со слика на слика со слики со сина монтажа 30 x 20 за големина на слика A2 Пластично стакло / стир

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи...

Работа француски Бела Цигара Тркалање Хартија 1 1 / 4 Големина 78мм 5 брошури од 24 трудови = вкупно 120 трудо

Увезени Материјал : Бакар, Користете Старомоден Бакар Стил На Дизајн : Само Превртете Го Прстенот За Вод�

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата...

Поврзувањето со жицаОотпорна на влијанието нема да ја изгуби својата форма Рециклирајте го обредот во �

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило Печат�

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Scroll