Ново
Шарена дрвена штица за контакт со хартија самостојно лепење на полиците за полици за кујнски кабинети Полици на врата налепница 17,7 x 196 инчи

Шарена дрвена штица за контакт со хартија самостојно лепење на полиците за полици за кујнски кабинети Полици на врата налепница

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил контакт хартија со меур, водоотпорна, издржлива и густа. Исчистете големи површини со благ сапун и вода. За ова е подобро да се користи мека крпа. Редобрежјето на вашиот кабинет, countertop, мебел и врата итн., Тој ги опфаќа совршено. Излупете ја хартијата за поддршка рамномерно со едната рака додека го измазнува филмот на површината. Може да се постави на која било мазна чиста и сува површина како полица, табла, кабинет за дрво, фиока, wallsидови, прозорец, стакло и така натаму. 【Совршена шема】 Тоа е ролна за контактни таблички за дрво, одлично за покривање на кабинетот за кујни со големина, маса, фиока за гардероба, занаетчиски проекти, полица, врата, wallид и сл. 【Големина】 Стандардот на големина на контактна хартија е 17,7 во x 196 во секоја ролна, ве молиме купете поголема количина еднократно ако ви треба покритие поголема површина (како што потекнуваат од истата серија), за да избегнете разлика во бојата. 【Големина】 Стандардот на големина на контактна хартија е 17,7 во x 196 во секоја ролна, ве молиме купете поголема количина еднократно ако ви треба покритие поголема површина (како што потекнуваат од истата серија), за да избегнете разлика во бојата. Со другата рака, од центарот до рабовите. Песок надолу груби површини пред да се лепи. 【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил контакт хартија со меур, водоотпорна, издржлива и густа. 【Лесен за употреба】 Контактната хартија е висок квалитет и не раскинувајте лесно, само треба да ја излупите хартијата за поддршка, а потоа да ја залепите позадината на рамното место што го сакате, тоа е добар избор за ентузијасти на DIY. Забелешка : Ве молиме, купете доволно ролна хартија едно време за да го избегнете ефектот на разликата во бојата на серијата. 【Совршена шема】 Тоа е ролна за контактни таблички за дрво, одлично за покривање на кабинетот за кујни со големина, маса, фиока за гардероба, занаетчиски проекти, полица, врата, wallид и сл. Исечете го филмот во вистинска големина, оставајќи околу 5 см дополнително преклопување на сите рабови е подобро. Упатство за употреба : 1. Измерете ја површината за покривање., Тој ги опфаќа совршено. Пирс тврдоглави меурчиња со игла и исцедете го воздухот. 【Лесен за употреба】 Контактната хартија е висок квалитет и не раскинувајте лесно, само треба да ја излупите хартијата за поддршка, а потоа да ја залепите позадината на рамното место што го сакате, тоа е добар избор за ентузијасти на DIY. Добра лепливост, нема да излезе лесно ако не е излупено намерно, добро е да се олупи, не грижете се да ги оштетите вашата фиока, кабинетот и countertop итн за време на процесот на отстранување, нема да му наштети на површината. 【100% гаранција за наплата】 Ако не сте 100% задоволни од овој производ, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти и веднаш ќе ја вратиме вашата набавна цена - нема поставени прашања. Набори и воздушни меури можат да се отстранат со примена на светлосен притисок од центарот до рабовите. Најдобро се применува на собна температура. Добра лепливост, нема да излезе лесно ако не е излупено намерно, добро е да се олупи, не грижете се да ги оштетите вашата фиока, кабинетот и countertop итн за време на процесот на отстранување, нема да му наштети на површината. 【100% гаранција за наплата】 Ако не сте 100% задоволни од овој производ, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти и веднаш ќе ја вратиме вашата набавна цена - нема поставени прашања.

За стоката

Слична стока во категоријата

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Scroll