Ново
Чикаго -латроб 42026 150WLP -TC BOBBER BITBER BIT, 13/32 ВО ДЕБИ - ФАКРАТ, 0,4062 ВО ДЕБИ - Децимални инчи, 135 deg Point, HSS, TICN обложена

Чикаго -латроб 42026 150WLP -TC BOBBER BITBER BIT, 13/32 ВО ДЕБИ - ФАКРАТ, 0,4062 ВО ДЕБИ - Децимални инчи, 135 deg Point, HSS,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Бит за вежбање со должина на работни места во Чикаго-Латбер, серија : 150 WLP-TC, Империјал, 13/32 во вежба-фракција, 0,4062 во вежба-децимални инчи, 5-1/4 во вкупна должина, длабочина од 7x D сечење, 2 флејти, широко земјиште параболично Флејта, 3-7/8 во должина на флејта, 13/32 во DIA X 1-3/8 во L Shank, Straight Shank, 135 deg точка, точка на разделување, насока за сечење на десната рака, HSS Cutting Edge, не преку течноста за ладење, HSS , TICN обложени, применливи материјали : легура челик, јаглероден челик, бесплатен челик за обработка и челик со алатки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Scroll