Ново
Комплет за лемење за едукација

Комплет за лемење за едукација

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 240.00

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2-клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF кондензатори, транзистори, отпорници од 470Ω, отпорници од 68kΩ. Упатствата се направени така што секој од какво било ниво на вештина може да ги следи и да го создаде овој комплет!. Лемење заедно транзистори, отпорници, кондензатори и многу повеќе !!! Учење како различни компоненти работат едни со други на патот и стекнувајќи го знаењето за да успеат во 21 век. Првиот во долга серија на комплети со различни нивоа на тешкотии и теми што секој можеше да ги направи!. Најдобро од сè, доаѓа со налепница на нашето лого !!!!!!. 12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2-клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF кондензатори, транзистори, отпорници од 470Ω, отпорници од 68kΩ. Упатствата се направени така што секој од какво било ниво на вештина може да ги следи и да го создаде овој комплет!. Лемење заедно транзистори, отпорници, кондензатори и многу повеќе !!! Учење како различни компоненти работат едни со други на патот и стекнувајќи го знаењето за да успеат во 21 век. Првиот во долга серија на комплети со различни нивоа на тешкотии и теми што секој можеше да ги направи!. Најдобро од сè, доаѓа со налепница на нашето лого !!!!!!. Научете како да се залепите со нашиот комплет за светло светло !! Првиот сет во нашата линија имаше за цел да ја научи светската електроника.

За стоката

Слична стока во категоријата

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди Максимална

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Scroll