Ново
Комплет за лемење за едукација

Комплет за лемење за едукација

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 240.00

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2-клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF кондензатори, транзистори, отпорници од 470Ω, отпорници од 68kΩ. Упатствата се направени така што секој од какво било ниво на вештина може да ги следи и да го создаде овој комплет!. Лемење заедно транзистори, отпорници, кондензатори и многу повеќе !!! Учење како различни компоненти работат едни со други на патот и стекнувајќи го знаењето за да успеат во 21 век. Првиот во долга серија на комплети со различни нивоа на тешкотии и теми што секој можеше да ги направи!. Најдобро од сè, доаѓа со налепница на нашето лого !!!!!!. 12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2-клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF кондензатори, транзистори, отпорници од 470Ω, отпорници од 68kΩ. Упатствата се направени така што секој од какво било ниво на вештина може да ги следи и да го создаде овој комплет!. Лемење заедно транзистори, отпорници, кондензатори и многу повеќе !!! Учење како различни компоненти работат едни со други на патот и стекнувајќи го знаењето за да успеат во 21 век. Првиот во долга серија на комплети со различни нивоа на тешкотии и теми што секој можеше да ги направи!. Најдобро од сè, доаѓа со налепница на нашето лого !!!!!!. Научете како да се залепите со нашиот комплет за светло светло !! Првиот сет во нашата линија имаше за цел да ја научи светската електроника.

За стоката

Слична стока во категоријата

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на копното Тип на ставка : прекинувачи Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на коп�

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²) 1 / 8 "дебела црве�

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

?ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ЗАЧУВАЈТЕ КУЈНСКИ ПРОСТОРМалку Потресени дрвени бели сендвич пластични држачи за орг�

Scroll