Ново
Американска и државна кредитна банка со знаме на знамето USB Drives Drives Преносен мемориски стап за складирање на клуч 32G 32G

Американска и државна кредитна банка со знаме на знамето USB Drives Drives Преносен мемориски стап за складирање на клуч 32G

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 401.44

пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB Flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; Големината на картичката е погодна за да ја чувате во вашиот паричник или ранец. Големина : USB должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : Стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања, итн., За да ги снимите вашите незаборавни спомени. Совршен подарок : Персонализираниот дизајниран USB Flash е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB Flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; Големината на картичката е погодна за да ја чувате во вашиот паричник или ранец. Големина : USB должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : Стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања, итн., За да ги снимите вашите незаборавни спомени. Совршен подарок : Персонализираниот дизајниран USB Flash е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели на Нова Година, Денот на благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. USB блицот може да чува какви било датотеки и слики што ви се потребни. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патува

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Scroll