Ново
Clispeed Gym Belt 2pcs јога за истегнување на појасот за истегнување на ремени ленти за фитнес додатоци Еластична јога појас помошни материјали за еластично крпа фитнес веж?

Clispeed Gym Belt 2pcs јога за истегнување на појасот за истегнување на ремени ленти за фитнес додатоци Еластична јога појас

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

крпа. Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата. Позиција на каишот за јога : Бенд за кревање јога лесен за ракување и употреба, дури и почетник може да започне брзо, погоден за дома и теретана. Фитнес каиш за јога : Уживајте во истегнување и активирајте ја кривата, направете да изгледате повеќе шармантно. Вежбање : Висока еластичност и цврстина, не е лесна за деформација и да се изгуби. Физичка лента со јамки : За активирање на колковите, грбот, рацете, нозете, стомакот, за подобро вежбање на мускулите. крпа. Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата. Позиција на каишот за јога : Бенд за кревање јога лесен за ракување и употреба, дури и почетник може да започне брзо, погоден за дома и теретана. Фитнес каиш за јога : Уживајте во истегнување и активирајте ја кривата, направете да изгледате повеќе шармантно. Вежбање : Висока еластичност и цврстина, не е лесна за деформација и да се изгуби. Физичка лента со јамки : За активирање на колковите, грбот, рацете, нозете, стомакот, за подобро вежбање на мускулите. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на ленти за истегнување на јога -екстензивна изработка и добри материјали Обезбедете животен век на услугата и совршени детали за резистентност на вежбите. -ИЗИЗА : Околу 80.00x4.00x0.20cm/31.44x1.57x0.08inch лента за јога појас. -Којност : црвена, розова преносна лента за истегнување. -Тоа може да биде практичен и внимателен подарок за вашите пријатели кои сакаат да вежбаат или да прават јога, и тие ќе бидат многу среќни кондиција. -Материјал : Бенд за фитнес на крпа. -Светла тежина и преносно, тоа е погодно и за вежбање дома и да се носи во групата за отпорност на јога за терета. -Дигитално печатење на површината, можете да ја видите вашата сопствена флексибилност, удобни и практични опсези за отпорност на фитнес. -Со исто така ви помага во различни вежби : јога, пилатес, вежби за истегнување, топла јога, ланги, мост на глувци, клоци и вежби за вежби на телото на телото на телото. не е лесно да се деформира, што ви носи многу погодност. Снабдување со фитнес со употреба на материјали од висока класа, практични и издржливи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени Напра

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Scroll