Ново
YFQHDD Switcher 4K Switcher Adapter Switcher, менувач за ТВ-кутија 2x1 двонасочен прекинувач за игри ТВ-менувач

YFQHDD Switcher 4K Switcher Adapter Switcher, менувач за ТВ-кутија 2x1 двонасочен прекинувач за игри ТВ-менувач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3011.52

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез. Двојно режим : Инстант префрлување, кажете му збогум на постојано приклучување и исклучување на целата моќност на вашиот уред, конечно имате доволно. 4 K Преглед на 3Д со голем екран : Поддршка за резолуција 4 KG30 Hz, чиста видео репродукција без бучава и замаглување. Споделете две слики : Поврзете компјутер и конзола за игри во исто време на истиот екран, затоа што зошто да изберете помеѓу работата и забавата. Следете ги омилените емисии или останете во играта, поврзете се со поставена кутија или конзола за игри за да уживате во емисии и игри со висока дефиниција. Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез. Двојно режим : Инстант префрлување, кажете му збогум на постојано приклучување и исклучување на целата моќност на вашиот уред, конечно имате доволно. 4 K Преглед на 3Д со голем екран : Поддршка за резолуција 4 KG30 Hz, чиста видео репродукција без бучава и замаглување. Споделете две слики : Поврзете компјутер и конзола за игри во исто време на истиот екран, затоа што зошто да изберете помеѓу работата и забавата. Следете ги омилените емисии или останете во играта, поврзете се со поставена кутија или конзола за игри за да уживате во емисии и игри со висока дефиниција. Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез.Дален режим : Инстант префрлување, кажете му збогум на постојано приклучување и исклучување на целата моќност на вашиот уред, конечно имате доволно 3 D преглед на 3 D со голем екран со висока дефиниција : Поддршка : Поддршка Резолуција од 4 KG30 Hz, чиста репродукција на видео без бучава и замаглување. до поставената кутија или конзола за игри за да уживате во емисии и игри со висока дефиниција. Материјал : Алуминиумска легура + апсколор : Grey Resolution : 4 K A 30 Hz [во зависност од опремата и должината на кабелот] Не е потребна надворешна моќност : приклучок и игра, брзо и лесно Set Uppackage содржи : 1 адаптероно продадете главни производи, а не други производи за рачно мерење, дозволената девијација на мерењето е 1-3см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени...

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

Scroll