Ново
Urhelper 2pcs 100 решетки 6мм Шанк Дијамант Дијамант Бразил мелење на главата игла рутер парчиња за дрво/метал/камен/жад/стакло/керамичко гравура - резба - сечење - дупчење

Urhelper 2pcs 100 решетки 6мм Шанк Дијамант Дијамант Бразил мелење на главата игла рутер парчиња за дрво/метал/камен/жад/стакло/керамичко

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Shank Dia : 6mm (приближно 1/8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем 55х20х17мм; Мал 40x25x8mm. 100% сосема нов и висок квалитет. Направен од високо квалитетен материјал со дијамантски обложени/ лазови на главата на парчиња, издржлив и практичен за употреба. Нанесете за дрво/ метал/ камен/ жад/ стакло/ керамички гравура - резба - сечење - дупчење. Било какви прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе понудиме веднаш помош и услуги за вас. Shank Dia : 6mm (приближно 1/8inch), проверете дали овој бит одговара на вашите ротациони алатки; Големина : Голем 55х20х17мм; Мал 40x25x8mm. 100% сосема нов и висок квалитет. Направен од високо квалитетен материјал со дијамантски обложени/ лазови на главата на парчиња, издржлив и практичен за употреба. Нанесете за дрво/ метал/ камен/ жад/ стакло/ керамички гравура - резба - сечење - дупчење. Било какви прашања, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе понудиме веднаш помош и услуги за вас. ITEM -URHELPER 2 PCS 100 GTIN 6 mm Shank Diamond Diamond Brazed Ghind Head игла битови за дрво/ метал/ камен/ жад/ стакло/ керамички гравура - резба - сечење - опис на дупчење : *100% сосема нов и висок квалитет *Направено со висок квалитет на материјал, издржлив и практичен за употреба *употреба : метал, жад, камен, итн. Спецификација за мелење на внатрешна дупка : *Материјал : Дијамант *Боја : црна (како што покажуваат сликите) *Шанк : 6mm *Големина : Голема : 55x20x17mm мала : Пакетот 40x25x8mm вклучува : 2 парчиња/поставени дијаманти за мелење глава Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме, дозволете мала рачна девијација за мерење за податоците.

За стоката

Слична стока во категоријата

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL ● Доб

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Scroll