Ново
Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитник на екранот компатибилен со HP DreamColor Z27X G2 [Пакет од 2]

Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитник на екранот компатибилен со HP DreamColor Z27X G2 [Пакет од 2]

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 927.20

Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2. Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот HP Dream Color Z27 X G2 од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x HP Dream Color Z27 X G2 заштитници на екранот и комплет за апликации. Целосно живописно за HP Dream Color Z27 X G2 е заштитен екран заснован на екранот со врвен филм, дизајниран да се спротивстави на гребнатини, измами и маснотии на екранот. Со својот напреден силиконски лепило за поддршка на транспарентниот заштитник цврсто се придржува на површината на екранот без заробени џебови на воздухот. Филмот на екранот има сјајна површина и штити од неизбежни гребнатини до екранот. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за HP Dream Color Z27 X G2 и комплет за апликација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите...

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

Scroll