Ново
УРБЕРИ 1СЕТ БЕЛО КООЕ МУЛТИФУНФЕНЦИЈАЛНИ Алатки за четки за спреј за чистење со шишиња за чистење на пијалоци за пијалоци со колибри за колибри, воздушни четки, опр?

УРБЕРИ 1СЕТ БЕЛО КООЕ МУЛТИФУНФЕНЦИЈАЛНИ Алатки за четки за спреј за чистење со шишиња за чистење на пијалоци за пијалоци со

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

Материјал : најлон. Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1/16, 1/9, 1/6, 1/5, 1/4, 1/3, 1 /2, 2/3, 3/4 и 1 во). Вообичаени намени : воздушни четки, шишиња, пасуси од карбуратори, мобилни телефони, коландери, садови, пиење, сламки, совети за капење, машини за еспресо, очила за очи, стаклени измет и шишиња со капки, пиштоли, колибри за колибри, накит, тастатури, тастатури, пиштоли за прскање, гасови, гасови , Шпорети под притисок, шиење, машини, пилиња, мали млазници, опрема за тетоважа, термички, врвови за кафе, цевки, испарувачи, пумпи за вода. Вклучен пакет : 1 сет четка (без пакет за малопродажба). Севкупна должина на сите четки : 8 инчи (20,3 см). Материјал : најлон. Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1/16, 1/9, 1/6, 1/5, 1/4, 1/3, 1 /2, 2/3, 3/4 и 1 во). Вообичаени намени : воздушни четки, шишиња, пасуси од карбуратори, мобилни телефони, коландери, садови, пиење, сламки, совети за капење, машини за еспресо, очила за очи, стаклени измет и шишиња со капки, пиштоли, колибри за колибри, накит, тастатури, тастатури, пиштоли за прскање, гасови, гасови , Шпорети под притисок, шиење, машини, пилиња, мали млазници, опрема за тетоважа, термички, врвови за кафе, цевки, испарувачи, пумпи за вода. Вклучен пакет : 1 сет четка (без пакет за малопродажба). Севкупна должина на сите четки : 8 инчи (20,3 см). Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 Материјал : Најлон продаден како 1 сет од 10 четки со различни дијаметри на одвојниот клуч прстен целосна должина на сите четки : 8 инчи (20,3 см) Дијаметар на четка : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 12, 16, 20 и 24 мм (1/16, 1/9, 1/6, 1/5, 1/4, 1/3, 1/2, 2/3, 3/4 и 1 in) изработени од Не'рѓосувачки челик и најлонски влакна - безбедна машина за миење садови! Вообичаени употреби вклучуваат : чистење на слики за пијалоци, колибри за колибри, воздушни четки, пиштоли за спреј за боја, опрема за тетоважа, мали млазници, тастатури, машини за шиење, пасуси на карбуратори Заеднички употреби воздушни четки, шишиња, пасуси на карбуратори, мобилни телефони, колорандери, садови, пиење, славо Совети за капење, машини за еспресо, очила за очи, стаклени лаптопи и шишиња со капки, пиштоли, колибри за колибри, накит, тастатури, пиштоли за спреј за боја, цевки, шпорети под притисок, шиење, машини, пиперки чаши, мали млазници, опрема за тетоважа, термички, врвови на кафе , Цевки, испарувачи, пакување на водни пумпи вклучуваат четка од 10 парчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

ватиран додатоци за шиење домашно украсување Шиење облека дигитално печатени Флериш е Неверојатен Бле�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

кожен прстен за клучеви Airtag Усвојува tpu материјал за да обезбеди квалитет, цврстина и издржливост...

Лежиштата се произведуваат со употреба на технологија за заварување со висока фреквенција, целосно зат

Квалитетно Пенкало Пакет од 50 40 сини 7црни 3 црвени Цврсто тело направено од пластика Хаузер XO го користи

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез Двојно ре�

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

Ултратенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за HP Dream Color Z27 X G2 Кристално чиста опти�

За да ја одбележиме оваа луда година, ние ви претставуваме уникатни и смешни божиќни украси кои се одлич

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Совршено за собирање и одржување на тековната групна работа или одржување на различни предмети, денови

Scroll