Ново
Кулинарска корпа Winco, 10-инчен дијаметар, фино решетка

Кулинарска корпа Winco, 10-инчен дијаметар, фино решетка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 141.76

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната. Доверлив и сигурен. Производите на Winco се движат од таблети до кујнски прибор до материјали за подготовка на храна. Производите на WINCO ги користат сите експерти за индустрија за храна и угостителство ширум светот. Добар квалитет производ. Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната. Доверлив и сигурен. Производите на Winco се движат од таблети до кујнски прибор до материјали за подготовка на храна. Производите на WINCO ги користат сите експерти за индустрија за храна и угостителство ширум светот. Добар квалитет производ. Винко е доверлив и сигурен бренд во професионални кујни повеќе од 20 години. Нашите комерцијални линии на производи, кои се движат од таблети до кујнски прибор до материјали за подготовка на храна, ги користат сите експерти за услуги за храна и угостителство ширум светот. Додека нашите производи се направени за да ги исполнат високите побарувања на ресторанската кујна, ние сме возбудени што сега ги правиме достапни за сериозниот домашен готвач.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Scroll