Ново
Ouyoxi искачувачки јаже нето детски скали за балкон безбедност нето затворен и безбедносен простор за ширина на ширина на ширина, мрежа за висини мрежи мрежа за висеч?

Ouyoxi искачувачки јаже нето детски скали за балкон безбедност нето затворен и безбедносен простор за ширина на ширина на ширина,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Ако е побезбедно. 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна текстура, дизајн на двојна тока во комбинација со странично јаже, плетено и силно, не е лесно да се изгуби. ★ Широко користени јажиња : скали, балкони, лофтови, прозорци, градини, искачување, нишалки, хамакови, мостови за суспензија, градинки, трговски центри, ресторани, забавни паркови, продавници за облека, висечки мрежни облеки за облека, плака за покриви мрежи, декоративни мрежи, мрежи за заштита на растенија, мрежа за тунели, блокирање на мрежни животни, детски мрежи отпорни на трескање, мрежни мрежи за миленичиња, мрежи за безбедност на деца, мрежи за мачки, итн. Најдобро е прилагодено за најразлични декоративни и тавански тавани. Добредојдовте во нашата продавница! Имајте убав ден! Го гарантираме квалитетот на доброто. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. 【Спецификации на коноп -јаже】 решетка 12 см * 12 см, дебела јаже 12мм.▸ Протективната големина на мрежата : 1x1m, 1x2m, 1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 1x7m, 1x8m, 1x9m, 1x10m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 2x6m, 2x7m, 2x8m, 2x9m, 2x10m, 3x3m, 3x4m, 3x5m, 3x6m, 3x7m, 3x8m, 3x9m, 4x5m (uncualizable) ★ ”★” ★ Нет -јажето е лесна за инсталирање, прва : инсталација на ликвидација; Второто : Метод на инсталација на кука. Нето јаже за вежбање, со фаќање, гребење, лижење, ползи, гризење и брзо подобрување на способноста на миленичето! ◇ Спецификации : ▸ Име на проток : hemp Rape Net▸safety Net Material : jute▸diameter Околу : 12mm▸safety Grid Spacing : 12 Cm▸rope боја : јута боја (други бои можат да се прилагодат) - ткаената мрежа е погодна за внатрешна/надворешна употреба и може да се користи насекаде. Најдобро е прилагодено за најразлични декоративни и тавански тавани. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. 【Мулти-намени】 градежни проекти, огради на домашен стадион, планинска заштита, безбедносни мрежи, густи мрежи за мрежи, скали и мрежни мрежи за заштита на балконот, огради на локалитети, мрежи за изолација, мрежи за превенција на есен, декоративни мрежи, мрежи за затворање на автомобили. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна текстура, дизајн на двојна тока во комбинација со странично јаже, плетено и силно, не е лесно да се изгуби. Ако е побезбедно. 【Материјал со јаже од коноп】 Направен од Бангладеш јута, светла боја, долги влакна, отпорни на временски услови, трајни и украсни ефекти. Донеси ви поинаква околина. 【Професионални услуги】 Нашите мрежи за јаже имаат различни големини и спецификации, целосни модели, можат да се прилагодат според потребите на клиентите, бесплатен избор, случајно совпаѓање и ние нудиме 24-часовна услуга, можете да контактирате со нас ако имате какви било прашања. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Да се ​​направи различно разбирање на рефлекторите и различните бои на луѓето, мрежите за мачки може да имаат одредена разлика во бојата, но во рамките на Р. , ќе има грешка од 2-3 см, ве молиме разберете, ви благодарам. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Напредниот УВ третман ја штити мрежата од сонцето. Напредниот УВ третман ја штити мрежата од сонцето. Доколку ако е побезбедно. Ако е побезбедно. Донеси ви поинаква околина. Безбедносната мрежа е инсталирана на балкон или скали, корисно е како зголемена заштита во кревет за да ги заштити градежните работници и градежните работници и да ги направи побезбедни.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголем�

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Scroll