Ново
Мебел X-Gree 2pcs што го поврзува фитинг m8x70mm навојна шипка W Вметнете орев полу-месечна орев хексадецимална орев (2 Piezas de Conexión de Muebles m8x70mm varilla roscada w inserte la tuerca tuerca de media luna tue

Мебел X-Gree 2pcs што го поврзува фитинг m8x70mm навојна шипка W Вметнете орев полу-месечна орев хексадецимална орев (2 Piezas

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 172.00

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, некои ореви. Материјал : јаглероден челик; Главна боја : бронзен тон; Заврши : Облечен цинк. Дија на нишка : М8; Должина на шипката : 70мм / 2.76 ". Вметнете ја големината на орев : 30 x 15mm / 1.18" x 0,59 "(L*Надворешна нишка d); Вметнете ја оревската ширина на хексадецимална ширина : 8mm / 0.31" (Amaño de la tuerca de Insersión : 30 x 15 Mm / 1.18 '' x 0,59 '' (l * hilo externo d); inserte la tuerca Ancho del Hexágono ентериер : 8 mm / 0.31 ''. Полу-месечна орев Големина : 30 x 15 x 8mm / 1,18 "x 0,59" x x x 0,31 "(l*w*t); полу-месечна орев дупка Дија. 'x 0,59' 'x x 0,31' '(l * w * t); diámetro del orificio de la tuerca de media luna : 8.5mm / 0,33' '; Ancho de la tuerca хексагонален : 13 mm / 0,51' '. Мебел што се поврзува со фитинг; Содржина на пакет : 2 парчиња x навојна шипка, некои ореви. Материјал : јаглероден челик; главна боја : бронзен тон; финиш : цинк позлатена. Дија на конец на шипка : М8; должина на шипка : 70мм / 2,76 ". Вметнете ја големината на орев : Орев Големина : Големина на орев : Орев Големина : Големина на орев : 30 x 15mm / 1.18" x 0.59" (L*External Thread D); Insert Nut Inner Hex Width : 8mm / 0.31"(amaño de la tuerca de inserción : 30 x 15 mm / 1.18 '' x 0.59 '' (L * Хило екстерно Д); Inserte la tuerca Ancho del Hexágono ентериер : 8 mm / 0,31 ''. Големина на полумесечина на орев : 30 x 15 x 8mm / 1.18 "x 0,59" x 0,31 "(l*w*t); полу-месечна оревска дупка Дија. : 8,5 mm / 0,33"; Ширина на хексадецимален орев : 13мм / 0,51 “(Tamaño de la tuerca de Media Luna : 30 x 15 x 8 mm / 1.18 '' x 0,59 '' x 0,31 '' (l * w * t); diámetro del orificio de la tuerca de Медиуми Луна : 8,5мм / 0,33 ''; Ancho de la tuerca хексагонална : 13 mm / 0,51 ''. 2pcs Мебел што поврзува фитинг m8x70mm навојна шипка W Вметнете орев половина месечина орев орев орев јаткарбон челик конструиран со цинк обложен, обезбедува голема отпорност на корозија и отпорност и отпорност на корозија и Антирустична способност за долг животен век. УСД : Пред-дупчете соодветна дупка, завртка вметнете орев со внатрешна хексадецимална алатка, комбинирајте ја шипката и оревите заедно. Исклучено за бор, иверица, фиберборд, итн. Широко применета во комбинација на мебел.Rod Дијаметар Медиуми Луна Туерка Хексагоналномбре дел Продукција : Accesorios de Conexión para muebles; Contenido del Paquete : 2pcs x varilla roscada, алгунас tuercasmatery : Acero al carbono; Директор на боја : Тоно Бронс; Acabado : Zincado'diámetro de la la lasca de la varilla : M8; Longitud de la varilla : 70 mm / 2.76 '' Amaño de la tuerca de Insersión : 30 x 15 mm / 1.18 '' x 0,59 '' (l * hilo Externo d); Вметнете la tuerca Ancho del Hexágono ентериер : 8 mm / 0.31 '' tamaño de la tuerca de media luna : 30 x 15 x 8 mm / 1.18 '' x 0.59 '' x 0.31 '' (l * w * t); Diámetro del Orificio de la tuerca de media luna : 8,5 mm / 0,33 ''; Ancho de la tuerca хексагонален : 13 mm / 0,51 ''.

За стоката

Слична стока во категоријата

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Тенант 377505 појас за модели на тенант 5700, 5700 EE, 5700 XP, 5680, 7080, 7100, 7200, & T15 Висок квалитет на дел за многу ниска ц

Материјал на сечилото : TCT (тонфрам карбид) лопати Големина : 82x5.5x1.1mm Најтешко, најтрајно 31 / 4 инчен планер

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

Бит за вежбање со должина на работни места во ЧикагоЛатбер, серија : 150 WLPTC, Империјал, 13 / 32 во вежбафракци

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

Производите на Winco се направени за да ги исполнат високите побарувања на кујната Доверлив и сигурен...

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА...

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен во Кина Се намалува побрз�

Ако е побезбедно 【Рачно ткаење】 процес на ткаење на искривување и ткаење, постигнете фино и деликатна �

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

Име на производот : 3М48ТАФмакара за тајминг За ширина на ременот : 10мм Внатрешен дијаметар : 8 / 10 / 12 / 12.7 / 14

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Изграден во САД Печатено на трајни 16oz Винил Долготрајно избледено отпорно на отворено УВ мастило...

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висо�

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

Многу истегнат материјал една големина одговара на повеќето клучеви Одличен клучен идентификатор...

Име на производот : отпорник сместен со алуминиум; Содржина на пакет : 3 парчиња X алуминиум сместен отпор

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле ...

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

Scroll