Ново
Caplugs 99390061 Пластичен флексибилен приклучок за намалување на приклучокот. VTP-6, винил, за да одговара на стандардната големина на конецот 1-1/16 за да одговара на NPT конец?

Caplugs 99390061 Пластичен флексибилен приклучок за намалување на приклучокот. VTP-6, винил, за да одговара на стандардната

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1504.00

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина. Лесен за употреба - притиснете, повлечете се. Издржливо затворање на заштитното за да се заштитат различните големини на навој. Повикајте го вашиот внатрешен дијаметар за да изберете големина. Економски цени. Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина. Лесен за употреба - притиснете, повлечете се. Издржливо затворање на заштитното за да се заштитат различните големини на навој. Повикајте го вашиот внатрешен дијаметар за да изберете големина. Економски цени. VTP сериите винилни приклучоци обезбедуваат вклопување во прилог кога се наметнуваат на отворени порти, обезбедувајќи цврсто затворање што нема да се појави случајно за време на обработката или испораката. Едноставно влечење на прирабната усна на инсталираната VTP го крши заптивката за лесно отстранување. Приклучоците се обликувани од специјално формулиран, не-залепен винил кој нуди атрактивна завршница со висок сјај на производи. : : A : 1.025, B : 0.891, C : 1.188, Plugnptts : 3/4, Plugstdts : 1-1/16.

За стоката

Слична стока во категоријата

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Scroll