Ново
Стилски wallид монтиран STEMWARE RACK - држач за стакло со еднократно стакло од железо Организатор за кујнски и домашни полици Декоративни додатоци за складирање на вино

Стилски wallид монтиран STEMWARE RACK - држач за стакло со еднократно стакло од железо Организатор за кујнски и домашни полици

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1158.40

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на Stemware Rack. Оваа решетка за стакло со еден ред е совршен за кујната, дневната соба или полиците со бар. Издржлив и модерен дизајн : Направено од висококвалитетно железо, овој држач за вино од вино е издржлив и отпорен на абење. Неговиот едноставен, но сепак модерен дизајн го прави декоративна полица за матични софтвер што заштедува простор во вашето домашно складирање на вино. Лесно за инсталирање : Одликувајќи се со лесен процес на инсталација, овој организатор на Ironелезни очила доаѓа со сите потребни хардвер што го прави монтирањето на празен wallиден простор a. Хигиенски и удобно : Обезбедете сувост и вентилација на вашите чаши за вино со овој додаток за монтиран barид. Тоа спречува прашина и нечистотија да паднат во вашите чаши за вино, обезбедувајќи ја нивната хигиенска состојба. Ги штити вашите чаши за вино : Со оваа декоративна полица за матични софтвер, вашите чаши за вино ќе бидат обесени наопаку, со што ќе ви биде полесно да ги соберете без да ги оштетите ако ги држите. Воведи : Оваа елегантна и модерна форма на wallидови монтирани Stemware е совршен за организирање на вашите чаши за вино на стилски начин направен од трајно железо, оваа стаклена решетка со еден ред може да задржи до 6 чаши за вино безбедно, може лесно да се инсталира во вашиот Полиците во кујната или домашните бар за да го одржат вашиот STEMWARE организиран и на дофат на оваа декоративна полица за матични софтвер обезбедува елегантен за складирање на домашно вино, додека исто така е функционален додаток поставен со wallидови, добијте ги рацете на овој држач за вино од вино сега и додадете софистицираност на Вашиот домашен декор. Спецификации : 1.Димензии : (10,63 × 5,51 × 1,97) "/(27,00 × 14,00 × 5,00) cm (L × W × H) 2. тежина : 7.16oz/203,00g.

За стоката

Слична стока во категоријата

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување Лесна

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени Напра

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште Фустан

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите...

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Scroll