Ново
Милвоки 49-22-0065 Водоводџиски комплет 7 битни асортиман во пластична кутија

Милвоки 49-22-0065 Водоводџиски комплет 7 битни асортиман во пластична кутија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3488.00

Производот е лесен за употреба. Производот е издржлив. Производот е произведен во Кина. Се намалува побрзо. Подобрена рамнотежа со намалена истегнување. Шанките имаат рамни површини за безбеден зафат на Чак. Плевовите за самоизвесници имаат отстранливи и заменливи завртки за добиточна храна. Двостепена промена на менувачот. Производот е лесен за употреба. Производот е издржлив. Производот е произведен во Кина. Се намалува побрзо. Подобрена рамнотежа со намалена истегнување. Шанките имаат рамни површини за безбеден зафат на Чак. Плевовите за самоизвесници имаат отстранливи и заменливи завртки за добиточна храна. Двостепена промена на менувачот. Опис на производот бит водоводџии. Производот е лесен за употреба. Производот е издржлив. Производот е произведен во Кина. Од производителот најчесто користени битови за дупчење со големи дупки. 7/8-, 1-1/8-, 1-1/4- и 1-1/2-инчи. Аугер битови и парчиња самоуверени парчиња во големини : 1-3/4-, 2-1/8-, 2-9/16- и 5-1/2-инчен едно парче (Шанк и спојување) продолжение, вклучен случај за носење . “.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Scroll