Ново
Кабилок Врата Страна Кутија За Складирање Замрзнувач Организатор Мини Фрижидер Организатор Фрижидер Контејнери За Складирање Организатори И Складирање За Кујна

Кабилок Врата Страна Кутија За Складирање Замрзнувач Организатор Мини Фрижидер Организатор Фрижидер Контејнери За Складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТ-мини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА. здрави и безбедни без никаков штетен мирис. Безбеден за употреба, цврст и издржлив. Јасниот дизајн ја прави храната јасно видлива и лесна за позиционирање. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Мини Организаторот одговара на повеќето полици за фрижидери со стандардна големина, ве молиме измерете ги полиците за да обезбедите правилно вклопување. Не се потребни алатки, инсталира во секунди. Заштеда НА ПРОСТОР - организаторот на Мини фрижидер е совршен за организирање зачини, зеленчук, месо, сувомеснати производи, сирење, закуски, вреќи со зеленчук и друга храна во фрижидер, замрзнувач, под потрошени просторни кујнски ормари и максимизирање на складирањето во оставата, чајната кујна, организирање храна и чување на дофат на раката. Лесна за НОСЕЊЕ кутија За складирање Од Страна На Вратата Мала И лесна, можете да ја ставите на страничната врата на вашиот фрижидер за да организирате пакети со сос или на страната на пенкалото за чување мали предмети како што се, штипки за хартија, штипки за коса итн. - Чувајте ја вашата бања и кујна организирани со нашиот сет на диспензерот поставен на ѕид! Доколку имате какви било прашања во врска со оваа ставка, слободно контактирајте не. Беа среќни да ви обезбеди со прекрасен шопинг искуство и нудат стока!. Опис Ако имате главоболка во организирањето на некои мали предмети, тогаш можете да го погледнете нашиот производ. Тоа може да ви помогне да организирате мали предмети како што се мали клипови за хартија, жици за коса и мали кујнски предмети. Овој производ е издржлив, лесен за инсталирање и отстранување за да заштедите време. Карактеристики-Боја : Транспарентен-Материјал : Пп-Големина : 6, 00Х3, 80Х3, 40см/ 2, 36Х1, 49Х1, 34ин-Компактен и удобен : оваа кутија за складирање може да се постави каде што ви треба, лесна за носење.- Искористување на просторот : Го Максимизира просторот, го удвојува просторот на полицата и спречува ширење на излевање во фрижидер.- Лесна инсталација, не се потребни дополнителни операции. Пакет Вклучувајќи 6 х Мали Висечки Кутии.

За стоката

Слична стока во категоријата

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило...

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Scroll