Ново
АТКС Матична Плоча Тест Клупа Отворен Воздух Рамка Компјутер Случај АЛУМИНИУМ Заграда САМ Сам Поддршка Рамка Графичка Картичка Сребро&засилувач; Црна

АТКС Матична Плоча Тест Клупа Отворен Воздух Рамка Компјутер Случај АЛУМИНИУМ Заграда САМ Сам Поддршка Рамка Графичка Картичка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм. Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и издржлив и поддржува за обично големо напојување АТХ. Дизајн со отворена рамка, со добри перформанси за дисипација на топлина, што носи одлично искуство со користење. Применлива табла : АТКС. Пакет вклучувајќи : 1 x собранието делови на компјутер случај; 1 x завртка кутија; 1 x англиски настава.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен Ед

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Scroll