Ново
Паметни Часовници АМАЗТИМ За Мажи, 50 МЕТРИ Водоотпорен Солиден Воен Повик Bluetooth,Здравствен Тракер За Телефони Со Android И iPhone Компатибилен, 1,72 Отчукувањата На Срцето/?

Паметни Часовници АМАЗТИМ За Мажи, 50 МЕТРИ Водоотпорен Солиден Воен Повик Bluetooth,Здравствен Тракер За Телефони Со Android

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

⌚Воена Стандардна Верификација-AMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила Од 1,72 инчи затворен со метал од вселенска алуминиумска легура, што го прави најтешкиот и најцврстиот часовник. Успешно помина 12 (Дванаесет Воени Тестови), Вклучувајќи, екстремна температура, најниска надморска височина, отпорност на прашина, сол спреј, загадување на течности. Сертифициран ЗА MIL-STD810 H, нашите паметни часовници за мажи гарантираат дека ги користите самоуверено во различни тешки услови. Колку и да е тешка и тешка околината, нашиот солиден паметен часовник ќе биде ваш постојан сигурен придружник. Крајно Отпорен На Оштетување - нашиот целосно затворен ТЕНОК школка дизајниран СОЛИДЕН паметен часовник може да биде потопен ВО 50 МЕТРИ (ИП69К водоотпорен) длабока вода. Издржливиот паметен часовник е докажан преживеан од екстремни услови и го помина тестот за дупчење, дробење и топло чистење на пареа што го прави спортскиот часовник погоден за употреба при висока температура и висок притисок. ⌚Bluetooth Звучник За Повици-Овластен од неговиот исклучителен bluetooth чипсет, C20 PRO smartwatch не само што овозможува остварување или примање телефонски повици(Одговор/Остварување Повици)), туку овозможува контрола на репродукцијата на музички плеер на вашиот телефон од овој паметен часовник. Директно користење на часовникот за остварување и одговарање на повици ги прави сцените што се незгодни за одржување мобилен телефон во секојдневното вежбање и живот поконцизни и попаметни. ⌚Знајте Го Вашиот Здравствен Статус-часовникот за крвен притисок има функција за следење во реално време која собира податоци за вашето здравје, 24 часа следење на отчукувањата на срцето и крвен притисок во реално време и кислород во крвта. Здравствен Тракер За Андроид Телефони И Компатибилен со i Phone ви помагаат да го следите спиењето. Часовникот за фитнес тракер содржи педометар кој овозможува контрола на потрошените калории во текот на денот. ⌚Живеат Ефикасен Живот-за да ви го олеснат секојдневието, ПАМЕТНИОТ часовник AMASTIM за телефони со android доаѓа со екран на допир и има 1,72" висока осветленост и 280x320 резолуции за подобро визуелно искуство. ⌚Чувајте Ги Вашите Активности на Вистинскиот Пат-паметните часовници АМАЗТИМ менс доаѓаат со 24 спортски режими, како што се трчање, пешачење, трчање по патека, возење велосипед, качување, скијање, пливање, кошарка, фудбал и бејзбол. Ефикасноста и точноста на нашите податоци за часовникот bluetooth ве потсетуваат да се одморите навремено и да ги извршувате сите ваши физички активности.Направете го овој црн петок незаборавен со оваа одлична идеја за подарок за вашите пријатели и семејство.

За стоката

Слична стока во категоријата

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи �

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Scroll