Ново
ZRQYHN 400mm Прибор За Јадење Коцки Вметнете Вилушки За Складирање Фиока Организатор, 6 Одделни Прегради, За Кујна Дома

ZRQYHN 400mm Прибор За Јадење Коцки Вметнете Вилушки За Складирање Фиока Организатор, 6 Одделни Прегради, За Кујна Дома

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3724.96

Направен со висококвалитетна пластика овој послужавник не само што ќе го задржи својот pleasетски пријатен изглед, туку и ќе трае долго поради неговата издржлива конструкција. 6 одделни прегради за чување вилушки, одржувајте ги фиоките уредни и чисти. Овој тип послужавник за складирање прибор за јадење е погоден за фиока широка 400 мм. Одличен избор за подароци за вашите родители и пријатели. Не само што може да биде послужавник за складирање прибор за јадење, туку може да биде и организатор за складирање накит. Спецификацијаопис : овој кујнски прибор е совршен за организирајте ножеви и вилушки. Правејќи Ја Вашата Кујна да изгледа уредно, заштедете простор за вас. Тој е цврст за долготрајна употреба. И изгледа многу убаво да ја декорирате Вашата Кујна. Ако ви недостасува фиока за складирање прибор за јадење, тоа може да ја задоволи вашата потреба.Спецификации : Материјал : Абсгри Големина : 48*39*6см/18.90*15.35*2.36 вклучен : 844гпакет : 1 * Фиока За Прибор за Јадење : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0~1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да се покажува малку поразлична од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.Пакет Листа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Вредност Пак & направен во САД Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачал

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²)...

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016...

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Scroll