Ново
ONEONTA Метал Случај Гроздобер Случај - Пред Џеб Торбичка За Носење - Премиум Кутија За Складирање За Жени И Мажи Подарок, Има 12, До 84мм, Злато

ONEONTA Метал Случај Гроздобер Случај - Пред Џеб Торбичка За Носење - Премиум Кутија За Складирање За Жени И Мажи Подарок, Има

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Лесно За Отворање : наградуван дизајн, со задоволувачки пролетен отворен дизајн, потребно е само помалку од 1 секунда за да го отворите и затворите вашиот случај. Вградената еластична лента може да се поправи многу добро, тоа нема да биде расфрлано. Врвните перформанси никогаш не изгледале толку добро по оваа цена. Здроби-Доказ : овој метален држач случај изработен од премиум Алуминиум. Неверојатно издржлив случај на држач отпорен на здроби обезбедува заштита од воено одделение за вашите картички, хартии, готовина итн. Оди напред, испушти го, застанете на него, возете го велосипедот преку него. Доказ За влага : овој гроздобер случај со одлично запечатување, што го прави отпорен на влага за да ја задржи влагата и остатоците надвор, додека ги одржува вашите картички, хартии, готовина итн. Мини Џеб Големина : мал метал држач случај е лесно да се справи со големина до 84мм во должина. Мерење на само 3,8"H x 2,7" L x 0,78 " W. Премиум Минималистички Стил И Совршен Подарок : оваа футрола за гроздобер држач е направена за оптимална погодност. Неговата врвна стилска и компактна големина ви овозможува лесно да ја носите во џеб, ранец или чанта со леснотија и удобност. Одете напред, дајте му на пријател или сакана единствена изјава за класа и вкус, подготвена за лак. Чувајте ги вашите картички, документи, готовина итн организирани во софистициран стил со минималистичка кутија за држач за метал ONEONTA. Фино изработен од премиум Алуминиум, еластична лента, овој иновативен дизајн изгледа дома сместен покрај вашиот паметен телефон и лаптоп, но исто така е исклучително функционален и солиден. Тврд, Отпорен На Здроби, Премиум Минималистички Стил. Овој минималистички метален случај се одликува со неверојатно силен материјал од воено одделение што гарантира дека вашите предмети никогаш повеќе нема да се оштетат! премиум минималистички стил дизајн е модерен. Отворете во рок од 1 Секунда Со неверојатни елементи за дизајн, butономско и амбидекстрозно копче за прекинувач, потребни се само помалку од 1 секунда за да го отворите и затворите вашиот случај. Куќиштето за држач во движење е дизајнирано за максимална удобност и маневрирање. Доказ за влага мал метален случај е задолжителен додаток на вашите додатоци. Дополнително, куќиштето со одлично запечатување, што го прави доказ за влага за да ја задржи влагата и остатоците надвор, додека ги одржува вашите предмети суви. Куќиштето на држачот е како футрола за паметни телефони, што го олеснува носењето во џебовите, Чантата или Ранецот. Дизајниран да одговара на големината долга до 84мм. Цврста рамка од воено одделение која обезбедува Максимални Карактеристики за заштита од здроби пролет три-отворен дизајн, butономско и амбидекстрозно копче за прекинувач што може да се вклучи Во рок од 1 секунда Големина За Секоја Пригода, Одговара на големината Од 84мм Добро запечатена за отпорност на влага и остатоци од Еластична лента за фиксирање многу добро и нема Да се расфрла Погодно за преземање во движење.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал Ом�

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло...

89% полиестер, 11% еластан Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Средна поддршка со вклопување �

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

?ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ЗАЧУВАЈТЕ КУЈНСКИ ПРОСТОРМалку Потресени дрвени бели сендвич пластични држачи за орг�

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016...

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели...

Универзален влез на Aux : Без оглед на тоа каков уред за играње музика имате, како што се i Pod, паметен телеф�

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Етилен Винил ацетат единствен ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбед�

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

Scroll