Ново
Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир форнисан Патрола 2019 Окта Јадро 3GB Ram 32GB ROM

Андроид 10 Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер ГПС Радио 2.5 Д Екран На Допир форнисан Патрола 2019 Окта

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2834.88

Високо конфигуриран хардвер : Брзо Реактивно и Стабилно Работење. Мулти Опции, пронајдете ја соодветната, започнете ја вашата одлична џуниор. Мултифункционален : Онлајн забава( онлајн видео (HD), телевизија, филм, музика, радио, You Tube, Yahoo, MSN ..) и онлајн комуникација (Твитер, Facebook и други услуги). Приклучок и Игра : сите потребни кабли испорачани, лесни за инсталирање и без кабли за сечење. Ако ви треба функција за гласовна контрола, ве молиме контактирајте не за консултации. Силно предложете ја верзијата Со Јадро Окта која поддржува Карплеј, РДС, ДСП, Врска Со Огледало, контрола на Воланот и многу други функции, а исто така и во добра цена. Многу Достапни Опции, ве молиме забележете ја опцијата што ја избирате и потоа прочитајте го описот. Ако не можете да бидете сигурни дали е соодветно или не, ве молиме контактирајте го продавачот и испратете фотографија од тековното радио на вашиот автомобил!!! Погоден За Нисан Патрола 2019функција : 1.ПРОЦЕСОРОТ : Окта Јадро2.RAM МЕМОРИЈА : 3 G3.32Г4.Оперативен Систем : Андроид 105.Резолуција : 1280*7006.Apple Carplay/Android Auto : Вграден во7.Екран : Ултра јасен екран8.Bluetooth : Bluetooth 5.09.РДС : Поддршка 10.РАДИО : АМ/ФМ11.ДСП : ДА12.Поддршка AHD /HD/360 Обратна Камера (Камерата не е вклучена).13.Поддршка ДВР (ДВР не е вклучена).14.Поддршка wifi функција.15.Поддршка ТПМС(ТПМ не е вклучена).16.Поддржете ја функцијата за поделен екран.15.Поддршка ТПМС(ТПМ не е вклучена).16.Поддржете ја функцијата за поделен екран.Содржина На Пакетот : 1.Андроид единица х1 (вклучена Рамка)2.Потребна Моќност и други проширување на жица темперамент комплет x13.ГПС антената x1 Canbus не Е Вклучена во пакетот, ако има оригинален засилувач на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте го продавачот за да ја потврдите компатибилноста пред купувањето.

За стоката

Слична стока во категоријата

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржлив

●Пакетот Содржи 1бокс 24 Парчиња долго притискање на ноктите, 24 парчиња желе лепак, 1 парче алкохол памук,

Ефикасна организација за вино за вино : Чувајте го вашиот STEMWARE организиран со оваа монтажа на wallидот на S

Asurion.com или по телефон Ние ќе ви испратиме еподарок картичка за куповната цена на вашиот покриен произво�

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА...

Флексибилен винил материјал со широк спектар на големина на дијаметар и должина Лесен за употреба прит

®Применливи Модели : стерео автомобилот е компатибилен За Хамер Н3 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Ве молиме проверете �

Надворешен клуч за повеќето големини за позитивен погон и поголеми можности за носење вртежен момент...

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х...

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

[Богати Обрасци] 25 Листови цртање матрици со различни опции за цртање, вклучуваат букви, животно, морски

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Ruffle Butts се гордее што е компанија со

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

? Нов дизајн : Нема лепак! Забелешките на тастатурата може да се отворат и затворат клучот Подобрете го в�

500мл Шише За Дозирање со врвот на пумпата Доказ за истекување за разлика од многу други пумпи на пазарот,

Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБкабелот Автоматски препознаен од оперативниот сист�

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката...

Бинго Одбори 24 Двострани Бинго Играње Одбори (89 "х 11") Картички 192 Целосна Боја Американски Знаковен Јаз�

Систематизирајте ги кабинетите за поднесување и решенијата за складирање на канцеларијата Овие непром

●Стил На телото_ Големина На Машкиот Лакт : 1 / 2" Цевка од х 1 / 2 " нпт Нишка Директно притискање во поврзува

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model...

Лесен за користење Различни големини и должини на најчесто користени завртки Завртки за главата на коп�

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

Лесно За Отворање : наградуван дизајн, со задоволувачки пролетен отворен дизајн, потребно е само помалк�

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

Scroll