Ново
Нов Лон0167 4 Парчиња 10 Позиции Двојни Редови 600V 45A Жица Бариера Блок Терминал Лента ТБ-4510(4 Stécke 10 Позиционирање Doppelreihen 600 ° 45a Нацрт Бариера Блок Клемлајште тб-4510

Нов Лон0167 4 Парчиња 10 Позиции Двојни Редови 600V 45A Жица Бариера Блок Терминал Лента ТБ-4510(4 Stécke 10 Позиционирање Doppelreihen

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 475.68

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Рејтинг : 600 V 45 A;Столбови : 10 Позиција, Двоен Ред. Материјал : Бакар, ПВЦ;Боја : Црна, Месинг тон. Терминална Количина : 20; Големина : 190 x38 x 20mm / 7.48 "x 1.5" x 0.79 " (L*W*H). Модел : ТБ-4510Л;Секоја Ширина На Терминалот На Завртката : 13,5 мм/0,53"(Модел : ТБ-4510Л; Бреит Дер Шраубклемен : 13,5 мм / 0,53 ". Содржина на пакетот : 4 x Бариера Терминална Лента;Нето Тежина : 696g(Packungsinhalt : 4 x Бариера Терминална Лента; Nettogewicht : 696 g. 4 Парчиња 10 Позиции Двојни Редови 600 V 45 A Жица Бариера Блок Терминал Лента ТБ-4510 Discriptions : 1. Двојни редови и со отстранлив јасен пластичен изолациски капак.2. Секој пар терминали е изолиран од следниот, спречува нарушување на колото.3. Поставените завртки обезбедуваат жици сигурен контакт и помагаат да се спречи случаен контакт со терминалите.4. Се користи за поврзување на жици на домашни апарати, електронски кола, машини итн.5. По една дупка за монтирање на секој крај за фиксна монтажа, лесна за инсталирање.Спецификации : Име На Производ : 10 Позиции Бариера Терминал Блокмаксимален Номинален Напон : 600 VMaximum Номинална Струја : 45 APoles : 10 Позиции (Двоен Ред)Големина : Околу : 7,48 инчи(L) x 1,5 инчи(W) x 0,79 инчи(H)Модел : ТБ-4510 LColour : Црна Тежина : 696g Package Вклучуваат : 5 парчиња x бариера терминал Блокдескрипција На Германски4 Стике 10 Позициониран Допелрајхен 600 ° 45а нацрт бариера блок Клемлајште Тб-4510продуктниме : бариера терминал лента; bewertung : 600 ° 45 A; пол : 10 позиција, zweireihigmaterial : Купфер, Пвц; Фарбе : шварц, Месингфарбеаншлусменге : 20; Grésse : 190 x38 x 20 mm / 7,48 'x 1,5' X 0,79 '(L * B * h)модел : тб-4510l; breite der schraubklemmen : 13,5 mm / 0,53 "packungsinhalt : 4 x Бариера Терминал Лента; Nettogewicht : 696 гр.

За стоката

Слична стока во категоријата

Бренд : Меѓународно сребро Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Интернационал...

Нашата големина е азиска големина, обидете се да изберете една големина поголема при нарачката...

Бинго Одбори 24 Двострани Бинго Играње Одбори (89 "х 11") Картички 192 Целосна Боја Американски Знаковен Јаз�

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : К�

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Етилен Винил ацетат единствен ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбед�

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016 Широ�

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

Повеќенаменски : Користете го овој ранец со врвки на знамето на гордоста на виножитото како торби за веж

Учењето по математика се забавуваше : Направете забавно учење каде и да е, во секое време со тоа што Кар�

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

®Применливи Модели : стерео автомобилот е компатибилен За Хамер Н3 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Ве молиме проверете �

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

88мм дијаметар на вентилаторот, 42мм завртки за монтирање дупка, ве молиме проверете го вашиот сопствен в�

Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на копното Тип на ставка : прекинувачи Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на коп�

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување одмор на раката на тастат�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²) 1 / 8 "дебела црве�

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

100% Стп Кожа Надворешноста е изработена од мазна стп кожа, а внатрешноста е мека фланелен Со две дарежлив

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Са�

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ● Секоја футрола за пилули е изработена од висококвалитетни житни влакна

●Пакетот Содржи 1бокс 24 Парчиња долго притискање на ноктите, 24 парчиња желе лепак, 1 парче алкохол памук,

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

Надворешен клуч за повеќето големини за позитивен погон и поголеми можности за носење вртежен момент Д�

Компатибилен со : Galaxy Note 10 Note 10 PlNote 10+ SMN970 F, SMN970 U, SMN970 U1, SMN9700, SMN970 W, SMN9700, SMN970 N, SMN970 X All Model За производите : (со

Scroll