Ново
Gorgecraft 12 парчиња еднорог железо на лепенка извезена ткаенина апликација мотив декорација на виножито шива на налепници за торби за облека, капи, занаети за везови у?

Gorgecraft 12 парчиња еднорог железо на лепенка извезена ткаенина апликација мотив декорација на виножито шива на налепници

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, минималната големина е 1,18*1,65 инчи. Доста количина, лесно шиење и изработка со рака или машина. ❤ [Премиум издржливост] : Секоја лепенка има издржлив, лепило лепак на задниот дел за трансфери на железо или шиење на ткаенини. Посигурни од ткаени закрпи, извезени закрпи се направени со подебели навои за поцврста и пофина традиционална завршница. ❤ [Материјал со влакна] : Закрпи за вез се изработени од ткаенина, која можете да ја шиете и да ја пеете на фармерките за облека, ветерницата, итн. За железо, ставете крпа на вашата јакна, поставете го железото на памук или ткаенина и пеглајте го просторот пред и назад за 10-15 секунди на околу 100-150 степени. ❤ [Широка апликација] : Предмети за украсување на облеката, капи, капачиња, ранец, торба за книги, кошули, палто, кожа или дупки за поправка во облеката или за занаетчиски и уметнички проекти. ❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, минималната големина е 1,18*1,65 инчи. Доста количина, лесно шиење и изработка со рака или машина. ❤ [Премиум издржливост] : Секоја лепенка има издржлив, лепило лепак на задниот дел за трансфери на железо или шиење на ткаенини. Посигурни од ткаени закрпи, извезени закрпи се направени со подебели навои за поцврста и пофина традиционална завршница. ❤ [Материјал со влакна] : Закрпи за вез се изработени од ткаенина, која можете да ја шиете и да ја пеете на фармерките за облека, ветерницата, итн. За железо, ставете крпа на вашата јакна, поставете го железото на памук или ткаенина и пеглајте го просторот пред и назад за 10-15 секунди на околу 100-150 степени. ❤ [Широка апликација] : Предмети за украсување на облеката, капи, капачиња, ранец, торба за книги, кошули, палто, кожа или дупки за поправка во облеката или за занаетчиски и уметнички проекти. Gorgecraft 12pcs еднорог железо на лепенка извезена ткаенина апликација мотив виножито декорација шива на налепници за торби за облека, капи, занаети за уметности за везови ❤ [пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња железо со еднорочно на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, минималната големина, минималната големина, минималната големина, минималната големина е 1,18*1,65 инч. Доста количина, лесно шиење и изработка со рака или машина. ❤ [Премиум издржливост] : Секоја лепенка има издржлив, лепило лепак на задниот дел за трансфери на железо или шиење на ткаенини. Посигурни од ткаени закрпи, извезени закрпи се направени со подебели навои за поцврста и пофина традиционална завршница. Материјал : Пакет со крпа : Големини од 12 парчиња : Виножито : околу 60x104x1.5 mm, 1 парчиња; Метеор : околу 44x88x1.5 mm, 1 парчиња; Виножито со Starвезда : околу 40x79x1.5 mm, 1 парчиња; Унирог : околу 72х67х1,5мм, 1 парчиња; Еднорог : еднорог 1 : 107x63x1.5mm, 1 парчиња; Еднорог 2 : 40x78x1.5мм, 1 парчиња; Еднорог 3 : 65x83x1.5мм, 1 парчиња; Еднорог 4 : 53x93x1.5mm, 1pc; Еднорог 5 : 52x97x1.5mm, 1pc; Еднорог 6 : 58х56х1,5мм, 1 парчиња; Еднорог 7 : 30x42x1.5mm, 1pc; Еднорог 8 : 77x82x1.5mm, ❤ [Широка апликација] : Предмети за украсување на облеката, капи, капачиња, ранец, чаша, кошули, палто, кожа или дупки за поправка во облеката или за занаети и уметнички проекти.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Scroll