Ново
5 Пакување 33,8 мл Килибар Бенто Кутија Оброк Првично Стакло Контејнери 3 Прегради Со Капаци Стакло Храна Контејнери За Складирање Стакло Ручек Контејнери Стакло Хра

5 Пакување 33,8 мл Килибар Бенто Кутија Оброк Првично Стакло Контејнери 3 Прегради Со Капаци Стакло Храна Контејнери За Складирање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 607.84

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ - херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекување, без грижи за протекување. Капаци со дизајн на четири брави, лесни за отворање и затворање. Кеси за ручек за жени со стаклени садови отпорни на дамки и мирис, лесни за чистење. ПЕЧКА,МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА (Не капаци), МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ, ЗАМРЗНУВАЧ БЕЗБЕДНО - ДАС ДОВЕРБА контејнерите за возрасни кутии за ручек се направени од премиум боросиликатно стакло, безбедни до 752 Фаренхајти во рерна и микробранова печка, здрава алтернатива на пластиката. Стаклените контејнери за складирање храна со капаци може да се користат и во замрзнувач до -4 Фаренхајтови. ВНИМАНИЕ! Не ставајте капаци во рерна или микробранова печка. Капаците се безбедни за миење садови со врвна решетка без дополнителна топлина за сушење. СОВРШЕНА КОНТРОЛА на ПОРЦИИТЕ - поделените контејнери за подготовка на стаклени оброци за повеќекратна употреба ви овозможуваат да ја вратите контролата врз вашите оброци. Одликувајќи се со 3 прегради, контејнерите за ручек за контрола на порциите за возрасни го олеснуваат организирањето на оброците и одржувањето на планот за исхрана. ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ И ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА - контејнерите за ЗАКУСКИ од СТАКЛО ДАС СЕ направени од материјал за храна и отстранливо силиконско запечатување за да ја одржат вашата храна свежа и здрава долго време. Овие херметички стаклени контејнери за складирање со капаци може да се користат и како контејнери за складирање кујна. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. КВАЛИТЕТНА ГРИЖА за КЛИЕНТИТЕ - ДОВЕРБАТА на ДАС е секогаш посветена да ви понуди одлични производи со добар квалитет. Ако поради некоја причина НЕ СТЕ 1% задоволни со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви понудиме задоволувачко решение во рок од 24 часа. "За подобар вкус што го заслужува вашето семејство."ВО текот на изминатите 15 години, ДАС ТРУСТ опслужуваше повеќе од 2 милиони семејства. Со ова искуство, ние бевме многу професионални во подобрувањето на вашата кујна нудејќи ви прекрасни контејнери за подготовка на оброци за печење, замрзнување, загревање, складирање и сервирање храна дома или ручек во движење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра С�

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи...

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

Scroll