Ново
РАХИМА ВАЈПИНГ-Запечатена Кофа Со Ориз Домаќинство Со Голем Капацитет Отпорна На Влага Кутија За Складирање Ориз За Контејнер - Сив Производ Статистички Код -97

РАХИМА ВАЈПИНГ-Запечатена Кофа Со Ориз Домаќинство Со Голем Капацитет Отпорна На Влага Кутија За Складирање Ориз За Контејнер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Голем Капацитет : 10 мачки кофа со ориз со голем капацитет, за да ги задоволат вашите дневни потреби. Двојно Запечатување : заптивки на вградени заптивни прстени од 360 степени за складирање, изолира вода и гарантира дека зрното е суво. Повеќенаменски : може да се користи за чување ориз, житарки, брашно, грицки итн. Висококвалитетен Материјал : изработен од висококвалитетен абс пластичен материјал, цврст и издржлив. Со Мерна Чаша : Овозможува точно мерење и издавање. Ние продаваме 100% сосема нови и производи. Можете да го добиете она што го сакате овде по конкурентна цена! Не двоумете се, само купете го!Опис : - Висококвалитетен Материјал : изработен од висококвалитетен абс пластичен материјал, цврст и издржлив.- Двојно Запечатување : заптивки на вградени заптивни прстени од 360 степени за складирање, изолира вода и гарантира дека зрното е суво.- Голем Капацитет : 10 мачки кофа со ориз со голем капацитет, за да ги задоволат вашите дневни потреби.- Повеќенаменски : може да се користи за чување ориз, житарки, брашно, грицки итн.- Со Мерна Чаша : Овозможува точно мерење и издавање.Спецификација : - Материјал : Abs Пластичност табела : 30, 8x19, 5x18 CM/12, 13x7, 68x7, 09nchpackage Вклучува : 1x Ориз Кофа1x Мерење Cup Note : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.3. Ви посакувам прекрасен онлајн шопинг!.

За стоката

- Material:
ABS Plastic
Size Chart:
30.8x19.5x18CM/12.13x7.68x7.09inch:
Package Includes:
1x Rice Bucket:
1x Measuring Cup:
Note:
1. Please allow slightly error due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Слична стока во категоријата

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in...

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Scroll