Ново
Планински МАЖИ Повеќенаменски Дупчалки Со Прав Агол Од 105 Степени Продолжување На 1/4 Хексадецимален Шрафцигер Држач За Дупчалка За Напојување Со Шестоаголна Моќно

Планински МАЖИ Повеќенаменски Дупчалки Со Прав Агол Од 105 Степени Продолжување На 1/4 Хексадецимален Шрафцигер Држач За Дупчалка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржливи. 1. Подобра пристапност за возење завртки и дупчење дупки во тесни простори. 2. Може да се поврзе со електрична вежба и рачен клуч, бидејќи е клуч за да се прошири до местото каде што вежбата не може.3. 90 степени за ракување со завртки и навртки, лесни за употреба. 4. Опремени 30см пластични флексибилни вратило, може да се прошири на потесен простор. Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор. Само За Професионална Употреба.Карактеристики : 1. Подобра пристапност за возење завртки и дупчење дупки во тесни простори.2. Може да се поврзе со електрична вежба и рачен клуч, бидејќи е клуч за да се прошири до местото каде што вежбата не може.3. 90 степени за работа за извртување завртки и навртки, лесни за користење4. Опремени 30см пластични флексибилни вратило, може да се прошири на потесен простор.Спецификација : Материјал : хром челик од легура на ванадиум големина : кратко : 5,5 см*3,2 см/2,2*1,3 инлонг : 13,8 см*3,2 см/5,4*1,3 инпластично Флексибилно Вратило : 30 см/11,8"Стебло : Шестоаголна рачкахексагонска Рачка Дијаметар : Прибл. 6,35 мм ( 1/4")Тежина : кратко : околу 100глонг : околу 150гкол : Сребрен Пакет Вклучува : 1 х Долг Прав Агол Продолжување На Возачот Вежба Шанк1 х Краток Прав Агол Продолжување На Возачот Вежба Шанк1 Х Пластика Флексибилно Вратило1 х Држач Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0,5 - 1см разлики поради рачно мерење.2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

За стоката

Material:
Chrome vanadium alloy steel
Size:
short
long:
13.8cm*3.2cm/5.4*1.3in
Plastic Flexible Shaft:
30cm/11.8
Shank:
Hexagon handle
Hexagon Handle Diameter:
Approx. 6.35mm ( 1/4)
Weight:
short
long:
about 150g
Color:
Silver
Package Includes:
1 x Long Right Angle Extension Driver Drill Shank:
1 x Short Right Angle Extension Driver Drill Shank:
1 x Plastic Flexible Shaft:
1 x Holder:
Note:
1. Please allow 0.5-1cm differences due to manual measurement.:
2. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :

Слична стока во категоријата

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Провод�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница)...

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди...

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Scroll