Ново
ZMAUTOPARTS Проектор Хром Фарови Фарови со 6 БЕЛА LED DRL Светла За 2008-2011 Субару Импреза

ZMAUTOPARTS Проектор Хром Фарови Фарови со 6 БЕЛА LED DRL Светла За 2008-2011 Субару Импреза

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 463.84

Проектор стил. Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува барањата НА ОЕМ. Заменете ја и надградете ја вашата фабричка опрема за осветлување за стил и функционалност. Фаровите користат Светилки Н11 на ниски светла и 9005 на долги светла. 30 Дена Политика За Враќање-Гаранција За Враќање На Парите. Пар НА ФАРОВИ и ЕДЕН ПАР НА DRL светла. За 2008-2011 Субару Импреза*не се вклопуваат модели со фабрички СКРИЕНИ фарови проектор стил Хром Нов Најнов Проектор Стил Фаровидрл Браник Светла Спецификација : Боја : Бела LEDDimension : 155mm(L) x 23mm(W) x 18mm(H)Напон : DC 12vorking струја : 0.11 AColor температура : 6000 KPower : 0.06 w по ledbrightness : 70-90 Lmwith заштита Од Обратен поларитет и заштита од отворено КОЛО Пар Фарови И Пар Светла Drl 100% Сосема Нови Во Поликарбонатни Леќи со Тешки Кутии нуди супериорна ув заштита И висока отпорност на удар Изработена Од Производител сертифициран од iso Користејќи Материјали Што ГИ исполнуваат стандардите ЗА oe, без вклучена инструкција за инсталација, Се препорачува Професионална Инсталацијаова е резервен пазар производ за замена и не е поврзан Со Други Брендови Или Производители фаровите користат светилки н11 На ниски светла И 9005 На Долги Светла.

За стоката

Color:
White LED
Dimension:
155mm(L) x 23mm(W) x 18mm(H)
Voltage:
DC 12V
Working current:
0.11A
Color temperature:
6000K
Power:
0.06W Per LED
Brightness:
70-90 LM
With reverse polarity protection and open circuit protection A pair of headlights and a pair of DRL lights 100% Brand new in boxHeavy duty polycarbonate lens offers superior UV protection and a high impact resistanceMade by an ISO certified manufacturer using materials that meets OE standardsNo installation instruction included, professional installation is recommendedThis is an aftermarket replacement product and not affiliated with any other brands or manufacturers:
Headlights use H11 bulbs on low beams and 9005 on high beams :

Слична стока во категоријата

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Scroll