Ново
Матрица Цртање Комплет За Деца, 25 Парчиња Пластични Цртање Матрици &засилувач; 9 Пакети Слама Покрива Капа &засилувач; 9 Парчиња Еднократна Употреба Пластични Пиење

Матрица Цртање Комплет За Деца, 25 Парчиња Пластични Цртање Матрици &засилувач; 9 Пакети Слама Покрива Капа &засилувач; 9 Парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

[Богати Обрасци] 25 Листови цртање матрици со различни опции за цртање, вклучуваат букви, животно, морски свет, диносауруси, авиони, цвет, време и специјални Ноќта на Вештерките, Божиќни матрици. [Дизајн] Изработен од мека и тенка пластика, без остар раб, така што е побезбеден и лесен за цртање за деца. Еднократно, може да се пере и може да се користи со воздушна четка, боја, бои за вода или други материјали за боење. [Совршена Големина] 2 големини на детски матрици, 8,26 х 5,9"и 7,08 х 3,93". Лесен, лесен носете го во детски ранец, што значи дека децата можат да уживаат да цртаат насекаде во секое време, без разлика дали се дома, забава, училиште, парк или патување. [Сигурен Материјал И Соодветна Големина] комплетот капаци Со Врвови Од Слама Акоаво е изработен од силиконска и пп пластика. Силиконски еднократно слама заштитници се бпа слободен и издржлив. Големината на силиконската сламена капа е околу 1,18 х 0,79 х 0,47 инчи. Погоден за сламки од 6-8 мм. Пластичните проѕирни сламки се мерат со дијаметар од 7 мм. [Производот Вклучува] комплетот капачиња Од Слама На Акоаво има вкупно 43 артикли. Ќе добиете 25 пакувања матрици за цртање, 9 парчиња капаци од слама и 9 парчиња пластични сламки за пиење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал

Scroll