Ново
TREXD USB3. 0 Надворешен Хард Диск 500GB 1tb 2tb Уред За Складирање Диск 7200rpm Диск Мобилен Хард диск HDD 2.5

TREXD USB3. 0 Надворешен Хард Диск 500GB 1tb 2tb Уред За Складирање Диск 7200rpm Диск Мобилен Хард диск HDD 2.5

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБ-кабелот. Автоматски препознаен од оперативниот систем Виндоус, така што нема софтвер за инсталирање или конфигурирање потребен. Повлечете и испуштете заштеда на датотека, веднаш надвор од кутијата. Вграденото управување со енергија обезбедува работа за заштеда на енергија. Лесно е да се носи со вас и обезбедува доволно простор за складирање на вашата музика, филмови и други датотеки. Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБ-кабелот.Автоматски препознаен од оперативниот систем Виндоус, така што нема софтвер за инсталирање или конфигурирање потребен.Повлечете и испуштете заштеда на датотека, веднаш надвор од кутијата. Вграденото управување со енергија обезбедува заштеда на енергија operation.It лесно се носи со вас и обезбедува доволно простор за складирање на вашата музика, филмови и други датотеки.Спецификација : Апликатин : Порта За Проширување На Лаптопот : Неапликација : Стапка На Интерфејс На Серверот : 10120 Мб/Синтерфејс Тип : USB 3.0 Стил : HDDPackage : Yes Type : Надворешна Големина : 2.5"Брзина : 7200 вртежи Во минута Вклучуваат : 1*Пренослив хард диск ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа И ќе ви дадеме задоволителен одговор.

За стоката

Applicatin:
Laptop
Expansion Port:
None
Application:
Server
Interface Rate:
10120 MB/s
Interface Type:
USB 3.0
Style:
HDD
Package:
Yes
Type:
External
Size:
2.5
Speed:
7200rpm
Package Include:
1*Portable hard drive:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Слична стока во категоријата

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Scroll