Ново
LONGLU ВИРТУЕЛНА Реалност 3D VR Слушалки Очила за Филмови &засилувач; Видео Игри IMAX, 3D VR Очила Шлемови Компатибилен за iPhone &засилувач; Андроид 4.7-6 Инчен Телефон.

LONGLU ВИРТУЕЛНА Реалност 3D VR Слушалки Очила за Филмови &засилувач; Видео Игри IMAX, 3D VR Очила Шлемови Компатибилен за iPhone

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1279.84

Qmersive 3 D IMAX CINEMA® 360°панорамски широк поглед, џиновски визуелен празник на екранот, асферична оптичка леќа, шокантен ефект НА IMAX, извонредно искуство со игри, висококвалитетна VR содржина, со силно чувство за замена, Бидете извонредни и претворете ја вашата дневна соба во свет на филмови и игри. (Можете Да Преземате Видеа од Google Play Store). Е-пошта-3 големи технолошки надградби-1. Доаѓа со стерео слушалки, удобни прилагодливи слушалки, погодни за различни типови на глава 2. Копче за повеќе функции, поддржува РЕЖИМ НА 3Д филм,режим на игра, Режим на Телефон 3. Леќите обложени со сина светлина автоматски ја филтрираат иритирачката светлина и сенка, ги штитат очите и го прават гледањето поудобно. ®ОДГОВАРА ЗА ЛУЃЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ. дизајн на хуманизација на лесно прилагодлива рамка за глава, растојание на зеницата и фокусот, компатибилен со очила. Миопија луѓето во рамките на 600 степен можат слободно да уживаат без очила, за други, можете да ги гледате ОВИЕ ВР очила со очила. Совршена идеја за подарок за деца/син/ќерка/мажи/жени/мајка/татко/баба/дедо итн. ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН, УДОБЕН за НОСЕЊЕ + Прилагодлива облека за глава, маска од кожа од СТП, адсорптивна маска, дизајн на апсорпција што може да се одвои напред, зголемување на просторот за дисипација на топлина, брза вентилација, лесен за чистење. ●ЗАБЕЛЕШКА#1.Овој VR е поврзан со мобилниот телефон преку приклучокот за слушалки, а мобилниот телефон со интерфејсот тип-ц треба да подготви кабел за адаптер. 2. За контролорот bluetooth, тој е погоден ЗА IOS/Android,може да се користи како бленда за глувче/селфи/музички контролер/прилагодување на јачината на звукот/контрола на превртување на е-книга(само android)/контрола на играта(некои игри со android icade)итн., Управувани Од Две 7-ми Батерии( батериите не се вклучени). ГЛАВНИ ИНФОРМАЦИИ 1.Материјал : АБС +40мм Смола Леќа; 2.Објектив : Асферична оптичка леќа, висока преносливост ; 3.Видео формат : лево-десно 3Д ; 4.ФОВ : 100° 5.Тежина : 450гр; 6.Фокусно растојание : Прилагодливо ; 7.ИПД : Прилагодлив 8.Боја : Црна 9.Телефонски држач : 4,7-6,0 инчен паметен телефон; 10.Додаток : очила за очи крпа за чистење, упатство за употреба 11.Краток поглед погоден : 0-600.

За стоката

Слична стока во категоријата

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет...

Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патува

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Scroll