Ново
Браунинг К2 1 7/8 Сплит Конус Черупка 1-7/8 Создаден

Браунинг К2 1 7/8 Сплит Конус Черупка 1-7/8 Создаден

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Надворешен клуч за повеќето големини за позитивен погон и поголеми можности за носење вртежен момент. Двојно поделено барел за позитивно стегање. Цврста прирабница за одржување на концентрични дупки. Достапно во дупки од инчи, метрика и шилести. Создаден опсег од 3/8 "до 10". Браунинг Сплит Конус Черупка П2 1 7/8 1-7/8 Создаден".

За стоката

Слична стока во категоријата

Наменето за употреба на апликации за фиоки за кутии до 24 "Широко Вклучува" Touch Open "Технологија што држи фи

Состојба : Ново Тип : Бит чекор Карактеристики : 1) Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, п

: 2.4 Г Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски Системски Јазици :

Проектор стил Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува ба

Алтернативните броеви на делови вклучуваат WP3196803, AP6007870 и PS11740995 240 V 25 засилувачи (3) терминали Двоен пол К�

●Стил На телото_ Големина На Машкиот Лакт : 1 / 2" Цевка од х 1 / 2 " нпт Нишка Директно притискање во поврзува

●Пакетот Содржи 1бокс 24 Парчиња долго притискање на ноктите, 24 парчиња желе лепак, 1 парче алкохол памук,

Повеќенаменски : Користете го овој ранец со врвки на знамето на гордоста на виножитото како торби за веж

Лесен за користење Различни големини и должини на најчесто користени завртки Завртки за главата на коп�

●Претворете Го Вашиот Видео Статив Од Сад од 100мм Во Стандарден Држач За Обетка Од 3 / 8 Инчи ●Целиот Мета

Економските политорби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага Чантите се п

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

Вредност Пак & направен во САД Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачал

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

Материјал : Големина : 31x25mm Тип на прекинувач : прекинувач за рокер Боја : црна, црвена, жолта, буле Матери

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

Scroll