Ново
SmartWool intraknit intraknit Merino 200 екипа

SmartWool intraknit intraknit Merino 200 екипа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

100% волна. Направено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско миење топол нежен циклус. Измијте со слични бои. Отпорен на мирис. Регулирање на температурата. Ќе ви помогне да бидете ладни кога вашиот интензитет се засилува, а неговиот дизајн помага да се минимизира Chafing.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Scroll