Ново
Автомобил Радио Стерео за Hummer H3 2005-2010, Biorunn Android 11 9 Инчен Окта Јадро АВТОМОБИЛ GPS Вграден Во Carplay Android Автоматска Глава Единица Навигација IPS Екран На Допир Поддршка БТ

Автомобил Радио Стерео за Hummer H3 2005-2010, Biorunn Android 11 9 Инчен Окта Јадро АВТОМОБИЛ GPS Вграден Во Carplay Android

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

®Применливи Модели : стерео автомобилот е компатибилен За Хамер Н3 2005 2006 2007 2008 2009 2010. Ве молиме проверете ја годината, димензиите и обликот на централната конзола на вашите возила пред да купите. Ако не сте сигурни, можете да испраќате пораки, ние ќе се справиме со тоа во рок од 24 часа. ●Вграден Carplay/Android Auto : радиото поддржува безжичен carplay/Android auto, земете го она што сакате да го правите на вашиот телефон додека возите - остварувајте повици, користете мапи, слушајте музика и пристапувајте до пораките. ●Bluetooth Поддршка 1080p целосен формат; прилагодување На Осветленоста, Оригинален далечински управувач на воланот. Спецификации : Оперативен Систем : Андроид 11 Јадро : 8 Јадро Големина На Екранот : 9 инчен RAM МЕМОРИЈА : 8 GB ROM : 128gb Резолуција : 1280 x 720, Ips Екран Bluetooth : Bluetooth 5.0 Вграден DSP процесор : Поддршка DSP Процесор Вграден Во Apple carplay И Android Поддршка За Автоматска Поддршка За Сплит Екран 4g Lte Поддршка 5 GHZ Wifi Поддршка Adas DVR возење За предупредување Против судир рекордер (dvr Не Е Вклучен) Поддршка Obd Ii (Obd Ii не е вклучен) поддршка TPMS (TPMS НЕ Е ВКЛУЧЕН) ПОДДРШКА НА ПОВЕЌЕ Јазици : англиски, германски, француски, шпански, ИТАЛИЈАНСКИ, Португалски, Руски, Холандски Полски, Јапонски, поедноставен USB2 МУЛТИМЕДИЈАЛНИ ПАРАМЕТРИ : аудио Формат : mp3, Wma, Aac, Rm, Falc ИТН mp3, wma, Aac, RM, falc видео формат : mpeg-1/2/4, H264, H263, vc1, RV, RMVB, DIVX, SORENSON Spark, spark, vp8, Avs Stream Фото Формат : Jpg/Bmp/Jepg/GIF/png.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот...

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување Лесна

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра С�

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Scroll