Ново
MSAEIQN 1/2 воздух црево фитинзи, Воздух фитинзи Машки Лактот 1/2 Инчен Цевка од x 1/2 Инчен Npt Нишка Притисни За Поврзување Фитинг, PL-1/2-N4

MSAEIQN 1/2 воздух црево фитинзи, Воздух фитинзи Машки Лактот 1/2 Инчен Цевка од x 1/2 Инчен Npt Нишка Притисни За Поврзување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 175.84

●Стил На телото_ Големина На Машкиот Лакт : 1/2" Цевка од х 1/2 " нпт Нишка Директно притискање во поврзување фитинг. ① Материјал е направен Од Бакар и Висококвалитетна Пластика. ●Работна Состојба€ имаат максимален работен притисок од 145 psi и работен температурен опсег од 32 до 140 °F. ● Компатибилна Цевка q пластични цевки, вклучувајќи PU, PA, PE и ПВЦ. ①Апликација е удобен и сигурен начин за воздушни црева и пневматски компоненти, разноврсен и флексибилен избор за апликации за воздух или вакуум, како што се ласери, опрема за автоматизација, автоматска поправка. Цврст и издржлив со долг работен век. Лесна инсталација и расклопување. Добри перформанси на запечатување. Погоден за поврзување на цевки и различни пневматски компоненти. Силен пластичен материјал што се користи за поврзување на клипот за воздушни цевки. Флексибилност за промена на насоката на гасоводот и рачно вметнување или извлекување на душникот без алатки. . Лесно и удобно е, едноставно со туркање за поврзување на цевката. За да отстраните, притиснете ја обрачот на конекторот и нежно извлечете ја цевката. Откако ќе ја исечете цевката, извадете го брусот и вметнете го во штекерот за безбедна врска. Заменете ја цевката ако се носи по повторна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Scroll