Ново
Црвена лента 1 -ви декември ХИВ за заби за заби, држач за пенкало за керамички штанд со молив

Црвена лента 1 -ви декември ХИВ за заби за заби, држач за пенкало за керамички штанд со молив

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Капацитет : 350 мл. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);. Класификација : Казри, четка за заби, кригла. Карактеристики : -Мали -Функционален држач за цилиндар; -Поделен бел држач надвор за слика; -Strong и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; -Модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашниот Dãcor; -Призирајте за уредување на вашата работна маса, бројач, гардероба или табела дома или во канцеларија; -Сопочит за различни прилики во секојдневниот живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Капацитет : 350 мл. Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz);. Класификација : Казри, четка за заби, кригла. Карактеристики : -Мали -Функционален држач за цилиндар; -Поделен бел држач надвор за слика; -Strong и висококвалитетен керамал : издржлив за употреба; -Модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашниот Dãcor; -Призирајте за уредување на вашата работна маса, бројач, гардероба или табела дома или во канцеларија; -Сопочит за различни прилики во секојдневниот живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња. Материјал : Силна, керамичка конструкција. Капацитет : 350 mlsize : 8,2 cm (3 инчи) во дијаметар; 9,6 см (4 инчи) во висина; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заби, Mugfeature : -Multi-Функционален цилиндер држач за држач на бранови од белиот држач од белиот држач за сликање надвор од сликата надвор за слика -СТРОНГ И КОРАМАЛ со висок квалитет : Трајни за употреба-модерн, едноставен дизајн : Одлично за поголемиот дел од бирото или домашното прилагодување за уредување на вашата работна маса, шалтер, фустан или табела дома дома или во канцеларија за различни прилики во Дневен живот, како што се кригла за пиење, стакло за заби, складирање на канцелариски најважни работи и алатки, па дури и садење цвеќиња. ,Awareness,Coffee cup,Solidarity,Caneca,Tea cup,Milk cup,Ceramic Mug,Birthday Gift This cylinder holder offers multifunction feature which is suitable for different occasions in daily life, such as drinking mug, tooth glass, storing office essentials and tools, или дури и садење цвеќиња. Надворешноста на држачите има светла бела основа за слика. Направено од силна и висококвалитетна керамална, цврста и издржлива е да се користи. Современ, едноставен дизајн одличен за повеќето декор на биро или дома. Совршено за уредување на вашата работна маса, шалтер, фустан или табела дома или во канцеларија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Scroll