Ново
3 Пакувајте Лесни Луксузни Апчиња За Лак Пренослив Организатор На Апчиња За Патување Кутија За Складирање Врв 4 Кутија За Пилули За Преграда Диспензерот За Складир?

3 Пакувајте Лесни Луксузни Апчиња За Лак Пренослив Организатор На Апчиња За Патување Кутија За Складирање Врв 4 Кутија За Пилули

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 111.84

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ● Секоја футрола за пилули е изработена од висококвалитетни житни влакна и пп материјал за храна, без БПА, многу цврст и има подобра стабилност. ●КУТИЈА ЗА ЛЕКОВИ ОТПОРНА на ВЛАГА ● предвремениот дизајн ја одржува вашата кутија за апчиња за патување цврсто затворена, спречувајќи ги апчињата да се навлажни и прашливи, овозможувајќи ви да пиете свежи апчиња секој ден и да се збогувате со влажните апчиња. Четири независни прегради, поделено складирање без мирис, потрајни лековити својства. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКА€Пренослива Кутија За Таблети Со Лак Јазол, може да се земе дома, патување и канцеларија. Може да се користи за чување лекови, а може да се користи и за чување бонбони, мал накит итн. ●Дизајн што може да се пере може да се измие со вода за да се отстранат дамките и нечистотијата од лекот, итн. Удобно е и безгрижно да се грижи и гарантира дека кутијата за лекови не е чиста и хигиенска. ●ПРЕНОСЛИВ и ГОЛЕМИНА ● Големината на оваа пренослива кутија за апчиња е 4, 3х1, 5х0, 9 инчи, лесно може да се стави во чантата, куферот, ранецот, чантата или џебот од палтото, без да зафаќа простор, многу погодно за патување!. Нашите Карактеристики На Производот : 1.Висококвалитетни материјали секоја футрола за пилули е изработена од висококвалитетни житни влакна и пп материјал за храна, без БПА, многу цврст и има подобра стабилност. 2. Предвремен дизајн : Четири независни прегради, поделено складирање без необичен мирис, подолготрајни лековити својства. 3. Повеќенаменски : Може да се користи за чување лекови/витамини/рибино масло/ситници/клипови/може да се користи и за чување бонбони и други ситници. 4. Пренослива Кутија За Таблети Со висока номинална вредност, симпатичниот украс на лакот, со романтични бои, ја погодуваesетската точка, а лошото расположение веднаш се распрснува. Материјал : храна ОДДЕЛЕНИЕ пп+абс големина : 4. 3х1, 5х0, 9 Инчи Тежина : околу 100гр боја : Како што е прикажано Пакет Вклучени : 2 *Пренослив Лак Јазол Пилула Кутија за квалитет : 100% пари назад ако не сте задоволни со нашата таблета случај и кутија, ве молиме известете ни во секое време, ние ќе испратиме нов или ќе ви вратиме целосни пари.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Scroll