Ново
Долги Лажни Нокти Ковчег Сино Притиснете на Ноктите француски Мермер Лажни Нокти Со Сјај Дизајни Кристали Лепак На Ноктите Мат Стап На Ноктите Вештачки Нокти за Же

Долги Лажни Нокти Ковчег Сино Притиснете на Ноктите француски Мермер Лажни Нокти Со Сјај Дизајни Кристали Лепак На Ноктите Мат

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

●Пакетот Содржи 1бокс 24 Парчиња долго притискање на ноктите, 24 парчиња желе лепак, 1 парче алкохол памук, 1 мини датотека за нокти, 1 дрвен стап. ●Висококвалитетен Материјал ● пресата За ковчег на ноктите е изработена од висококвалитетен акрилен материјал погоден за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Тој е нетоксичен, без мирис, издржлив и не е лесен за избледување. Тоа е безопасно за вашето тело и нокти, и ви обезбедува удобно и прекрасно искуство. ●Совршен Подарок}овие сини долги лажни нокти се совршен подарок за девојка, сопруга, жени и девојки. погоден на забава, матурска,датира, Одмор и др. ●Лесен за употреба ● само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го лепилото за желе што ви го даваме, а потоа притиснете го ноктот 30 секунди за да го добиете вашиот омилен шајка во моден стил. Поради ограничената употреба на лепак за желе, ви предлагаме да користите сопствен лепак. ●Гаранција За услуга Ако имате какви било прашања во врска со ова акрилно притискање на ноктите, слободно контактирајте не преку е-пошта. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа и ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Ние ќе го обезбедиме следново : + 24 лажни нокти +24 лепак за Желе + 1 турпија за нокти + 1 дрвен стап #1 алкохол памук Како Да Се Користи : 1. Изберете лажен шајка со вистинска големина за секој прст. 2. Нежно полирајте ги ноктите и лажните нокти со нашата бесплатна турпија за нокти за подобро вклопување. 3. Исчистете ги ноктите со алкохол памук и почекајте да се исушат ноктите пред да продолжите на следниот чекор. 4. Залепете налепница За лепак За Желе на ноктот, залепете го лажниот шајка од коренот на ноктот до предниот дел на ноктот, а потоа притиснете ја неколку секунди. 5. Исечете нови нокти за да одговараат на вашите потреби. Како Да Се Отстрани : 1.Потопете ги ноктите во топла вода 10-15 минути. Ова ќе го омекне лепилото, што ќе го олесни отстранувањето на ноктот. 2.Нежно користете дрвен стап за да го извадите излупете ги претходно залепените нокти од страна или само користете ја раката за да ја излупите. Забелешка : 1. Поради различни ефекти на осветлување или екрани на екранот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата. Ви благодариме за разбирањето. 2. Не ги навлажнувајте прстите во рок од еден час откако ќе носите лажни нокти. 3. Обезбедуваме висококвалитетен желе гел (кој трае повеќе од една недела), кој нема да ги оштети природните нокти и може повторно да ги користи лажните нокти.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Scroll